Огляд каталогу
- 610 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 610 результатів
Перегляньте вечір у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 610 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 253,837 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечір з таких міст як Львів, Дрогобич, Трускавець, Стрий, Самбір та інших міст.
“Дуже професійно і оперативно. Завжди тактовно зустрічають і швидко обслуговують. У відділенні є примірочна і можливість розпакувати коробку і не тягти додому макулатуру.”
“Дуже смачно, велиці порції, божественна кава, привітні господарі, приємна атмосфера. Рекомендую. Дуже атмосферне і затишне місце.”
“Обожнюю La П’єц, тому що вони 1) ніколи не розчаровують, завжди незмінно смачно 2) швидка доставка: коли дуже голодна і ще й після тяжкого робочого дня, це бальзам на душу ❤️3) хороший сервіс, приємні і ввічливі працівники. Рекомендую, одним словом”
“Місце розташування: центр, зручно, Коперніка. Інтер'єр: цікаво, неординарно, трохи брутально. Ще все новеньке, так що поспішайте, поки ще як нова копійка. Кухня: не заходив, був тільки в залі і туалеті. Їжа: смачно, цікаво, різноманітно. Шкода, не було м'яса бобра, але, як казав класик, "та то таке". Серед страв - цікавий погляд і авторська інтерпретація всім відомих страв. Як то кажуть, рекомендірен.”
“Дуже непогана подача. Але деякі страви на думку китайців відрізняються від тих самих страв у Китаї. Наприклад, овочевий мікс сильно засмажений”
“Хороший заклад зі смачною українською кухнею. Найкраще підходить для святкувань компанією та бенкетів до 50 людей. За попередньою домовленістю в закладі забезпечується жива музика. Також є територія у внутрішньому дворику, де можна відпочити від застілля.”
“Це просто чудове місце дешево і дуже дуже смачно взяв 3 з картоплею і 2 жарених з картоплею 2 з капустою 2 з сиром і один з картоплею і грибами І полив сметаною з цибульою сушеною і це все 160 грн! Набагато краще ніж там макдональдс ще й як ми зашли нас привітав як я розумію власник і дав компліментом лимонад і пожав нам руки з другом мені хоч і 13 то це краще ніж мак. І фото це скріншот з відео такщо якість напевно погана”
“Смачно, атмосфера на вищому рівні! Також подобається, що у всіх в строгому режимі питають документи. Це дійсно потрібно, раніше все могло бути забито 15літніми, зараз такого немає Персонал ввічливий)”
“Смачні різноманітні млинці з начинкою на вибір. Дуже смачне морозиво. Оригінально і доступно.”
“Класний заклад, дуже сподобалося. Затишно, атмосферно, приємне обслуговування. Салат з міксу помідорів - чудова закуска. Чоловік замовляв язик яловичий з білими грибами, томлений у вершках - смачно. Я брала ребра мангалиці - жирненько, але смачно (враховуйте, хто не любить жирне). Виніс страв швидкий. Дякуємо! Одне шкода - ми були єдині у закладі. Дуже шкода, що такий чудовий заклад без відвідувачів. Рекомендуємо.”
“Чудовий підйомник. Особливо круто, коли нема відвідувачів, і все в тумані. Нам саме так пощастило. Привітне обслуговування, є кафе нагорі, є доріжка для прогулянок/велодоріжка. З бажаного покращення-прокласти дорогу і регулярний транспорт до підйомника На разі -мій улюблений підйомник в Україні”
Заклад «Автограф» розташований у Бориславі на трасі Т1402 — зручна зупинка дорогою в бік Східниці для тих, хто хоче смачно поїсти та перепочити. Це місце з невимушеною атмосферою, де роблять акцент на гостинності та відчутті комфорту з перших хвилин.
“Дуже класний заклад,атмосфера тепла й приємна, все охайно, затишно та зі смаком. Персонал усміхнений і доброзичливий, одразу створює гарний настрій. Враження тільки позитивні!”
“Як завжди все смачно. Гарне обслуговування. Любимо цей заклад.”
«Сицилія» — це затишний заклад у Самборі на вулиці Бойківській, де роблять ставку на просту, зрозумілу й по-справжньому апетитну їжу. Якщо шукаєте місце, щоб швидко й смачно перекусити або взяти щось із собою, цей формат добре підходить для щоденних зупинок у місті.
“Хороша їжа, брали карточку фрі, солянку, пюре з битком все просто супер і ще дуже смачний хліб. Атмосфера ссср но ціни і їжа дуже гарні”
“Були) Велика територія,можна гуляти цілий день.Над дорогою. Карпати/Буковель то любов”
“Рекомендуємо усім! Ресторан чудовий! Інтерєр дуже гарний, підходить як для класичного так і для сучасного святкування та оформлення. Кухня смачна, своїм весіллям дуже задоволені, гостям сподобалось, ніяким мінусів не було. Окрема подяка власникам закладу, порадили та підказали по всіх питаннях, яких не знали. Щодо вибору меню: кухня дуже смачна та доступна по ціні. Порівнюючи з іншими ресторанами на цю вартість можна обрати велику кількість страв. Обслуговування та персонал на високому рівні. Усі привітні та професійні щодо своїх обов"язків. Святкування залишило приємні спогади, та схвальні відгуки наших гостей.”
“Приємне місце для відпочинку, можна із дітьми. Територія має лавки і бесідки, що приємно дивує. Озеро не велике і не глибоке біля берегів. Природа надихає. На самому озері плавають качки, що буде цікаво діткам. Недалеко від озера розташовано Домівка врятованих тварин. Відпочинок недалеко від центру міста.”
“Відвідуємо басейн 2-гий тиждень. Водичка, сауна та турботливий тренер - повний комплект для мого синочка”
“Перший кальян бар у Львові який до сьогодні тримає марку Супер”
“Ситно, смачно по домашньому, дуже сподобалися страви, дякуємо.”
“Була там вчора. Перевідкрились) Тепер Ресторан Ярослав! Відкрили два нових зали, один з яких весільний. Вміщає десь до 150 людей. Дуже гарний! Музика жива є. Відносно не дорого. Кухня, як завжди смачна! Особливо мя'со з мангалу. Добудовують терасу, вихід на яку буде з весільного залу. Вже відкрились альтанки, можна посидіти на вулиці. На вихідних переважно багато банкетів. Тому трохи чекати приходиться, як і всюди. Висновок - все супер!!! Окреме дякую обслуговуючому персоналу. Їх мало, а все встигають, виховані з розуміння до нас поставились. Молодці!) Однозначно повертатимусь сюди! І вам раджу!”
“Дуже смачно, помірні ціни та привітний персонал. Раджу спробувати. Будьте уважні з порціями. Певні страви можуть бути маленькими.”
“Можна перекусити та випити кави. Приємні дівчата на касі та симпатичний інтер'єр.”
“Гарний зал, хороший звук. Відвідали концерт Альоші з дотриманням карантинних вимог. Трохи правда було чути сирістю, адже не так часто там якісь події. Варто зауважити те, що дійсно потрібно відремонтувати приміщення.”
“Була тут декілька разів, загалом усе подобається. Жива музика, сучасні пісні, приємна атмосфера, доступні ціни та смачна їжа. Цього разу куштувала шоколадний фонтан з морозивом і гарячий шоколад - було дуже смачно.”
“Замовляла офісне крісло, приємно здивувало відношення ціни та якості. Досить великий асортимент, є з чого обирати. Персонал добре знає свою справу і з радістю допоможе обрати товар саме під ваші побажання. Покупкою задоволена!”
“Харчуюсь постійно. Персонал топ. Їжа ідеальна. Атмосфера як завжди прекрасна”