Черешенька
“Сподобалось. Затишне місце. Розрахований на будь який контингент людей. Смачна кухня, низкі ціни, персонал привітливий, зали і туалет доглянуті. Проводяться банкети, є жива музика. Молодці! Рекомендую всім завітати.”
Знайдено 8 результатів
“Сподобалось. Затишне місце. Розрахований на будь який контингент людей. Смачна кухня, низкі ціни, персонал привітливий, зали і туалет доглянуті. Проводяться банкети, є жива музика. Молодці! Рекомендую всім завітати.”
“Дуже смачна кухня, естетична подача, красивий посуд. Гарно оформлені зали, красивий інтер'єр, як всередині, так і ззовні. Уважне і ввічливе обслуговування”
“Дуже хороший м’ясний магазин! Завжди свіже м’ясо та смачні ковбаси. Продавці уважні й привітні. Завжди приємно заходити!”
“Хлопчина що працює готує смачні хот доги і каву)))) бажає хорошого дня дякую)”
“Знайшов цю доставку ну трохи більше години тому на карті, по критеріям - найближче до нас і найвищий бал. Зайшли на сайт, побачили акційні пропозиції, замовили три позиції, через 20 секунд дзвінок від оператора і через 45 хвилин піца була вже вдома. До речі, є один косячок, не зважаючи, що ця піцерія в кілометрі від нас, піца все ж була теплою, а не гарячою, це трохи здивувало, на це варто звернути увагу власникам, але ще більше здивувало те, що коли вперше відкрив вдома кришку коробки, я побачив ну просто те саме, що і на фото на сайті, просто піца з картинки, по інгридієнтам все дуже добре: прошутто, хамон, салямі, свіжа зелень і помідори черрі, на рибній піці лосось, а бортики, блін, таких смачних бортиків ніде не бачив, зазвичай в наших коробках з під піци залишалась ціла купа, але не з цієї піци! Ми дуже задоволені, реально найкраща піца, що ми бачили у Львові, на Науковій ще Ла П'єц хороша. П.С. Риба в піці як на мене спірне рішення, але є зауваження до того що якщо вже є риба в піці, то вона має бути ідеально свіжою, на піці попався 1 шматочок риби який вже давав про себе знати що він, ну з вчора так точно полежав. Ставлю 5 через те, що вигляд і смак піци з того що я бачив до цього тягне на 6 з 5, але так як тут всього 5 балів максимум, і є пара маленьких моментів, то 5 абсолютно заслужена оцінка.”
“Найсмачніші суші в нашому місті ! Все завжди свіже і дуже смачне . Часто замовляємо їх ,тому щиро рекомендую .”
“Замовляли з товаришами кілька разів. Вперше - 4 м'яса, а вдруге - карбонару. Обидва рази залишилися задоволеними, піца була дуже смачна та соковита, що рідко можна отримати за такі гроші. Доставили навіть швидше, ніж обіцяли, рекомендую всім.”