Огляд каталогу
- 959 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 959 результатів
Перегляньте випити у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 959 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 446,184 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає випити з таких міст як Львів, Стрий, Трускавець, Шептицький, Дрогобич та інших міст.
“гарний краєвид, але поїсти є трохи менший вибір ніж на Тростяні”
“Відпочивали в готелі «Вежа Ведмежа» влітку 2024 року. І до, і після цього було з чим порівняти. Розташування – 10 з 10. Від залізничного вокзалу Славське до готелю всього 10 хвилин на автомобілі по гарній дорозі, причому готель надає безкоштовний трансфер. Саме розташування неймовірне, посеред лісу, в оточенні гір, біля річки, з шикарними краєвидами з будь-якого боку. Готель та номери – 10 з 10. Це одне з найатмосферніших місць, в яких ми бували коли-небудь. Будівля у вигляді середньовічного замку, де продумана і цікава кожна дрібниця інтер’єру. Номери відповідно теж стилізовані. Халати, капці, косметика, поли з підігрівом, питна вода, набори для чаю/кави та все необхідне в наявності. Прибирання, сервіс, гостинність - все на вищому рівні. Територія та інфраструктура – 8 з 10. Затишні альтанки, облаштована територія, красивий доглянутий ландшафтний дизайн, басейн посеред гір, лазня та чан, невеличкий зоопарк, маршрути для прогулянок – все це доповнює атмосферу готелю. 2 бали знімаю за дуже слабкий підігрів води в басейні, який більше походить на його відсутність, хоча підігрів заявлений. Ну, і так звана спа-зона в готелі – маленьке приміщення з сауною та парною, на наявну кількість людей в готелі точно не розраховане. Розваги та відпочинок – 10 з 10. Мінімум на тиждень чим зайнятися в пішої доступності готелю точно є. Прогулянки, риболовля, квадроцикли, ведмежа стежка, канатна дорога на гору Високий верх, курінь Мохнач, невеличкий сувенірний ринок, фотосесія в середньовічних костюмах, мотузковий парк. А кому не вистачить, більш далекі екскурсії пропонують на кожному кроці. Ресторан – 5 з 10. Чесно, не зайшов. По-перше, в готелі такого рівня сніданок міг би бути шведська лінія, а не страва на вибір. По-друге, як на мене кухня не дуже смачна. Щось дуже важке та жирне (як між іншим значна частина карпатської кухні), а щось – навпаки без смаку. Чекати на їжу доводилося досить довго. Ідеальним знов би таки було рішення повного пансіону зі шведською лінією (тоді б цей готель був би просто найкращим місцем, таким собі раєм на землі), але ця система чомусь не дуже популярна в наших готелях. З плюсів хочу відмітити привітних та ввічливих офіціантів. В цілому, готель «Вежа ведмежа» - дуже класне місце для відпочинку з гарним сервісом, яке незважаючи на нечисленні недоліки, сміливо можу радити всім.”
“Дуже смачна кава та макаруни, дякую дуже”
“Кава реально смачна. Відверто кажучи дуже здивований) Є термінал для оплати картою. Знаходиться одразу біля каси заповідника”
“Топовий заклад у Жовкві (та, гадаю, і в околицях). Дуже крута атмосфера, стильний сучасний дизайн, мегасмачні десерти і крута кава (для розуміння, капуорандж роблять зі свіжого фрешу). Однозначно рекомендую!”
“Зайшли попити кави, а вийшли з чотирма десертами і купую напоїв. Дуже смачні десерти! Брали еклер, лимонний та баський чізкейки і арахісове печиво. З напоїв брали бабл ті, полуничне какао (найкраще в житті!!) капучино та еспресо тонік. Все дуже смачне! І дуже приємна атмосфера. Пані дуже гарно все пояснила, приємно спілкуватися дуже. І скляна тераса зачарувала нас. Є місця на вулиці) Просто прекрасне кафе, ще і недалеко від місця відпочинку. Дуже сильно рекомендую!!!”
“Я просто в захваті від цього бару, таких смачних коктейлів я не пробувала ніде, барледі Віолка готує найсмачніші коктейлі в моєму житті, та й загалом цей коктейль бар залишився в моєму серденьку, дуже вам дякую за цей прекрасний вечір у вас ❤️❤️❤️”
“Смачна кава. Це віконечко зі своєю історією, що робить їжу тут ще смачнішою. Чудові пироги та випіки і дуже велике розмаїття крафтової кави, починаючи від лавандової закінчуючи якимись новими смаками типу гранатової. Однозначно варто спробувати. Теж відзначаю години праці, навіть коли всі заклади вже або ще закриті маєте можливість собі купити вечерю чи сніданок. 10/10”
“Це найкраща чайна, с найкращим чаєм. Власник просто горить чайною культурою й завжди підкаже, розповість про ті чи інші сорти. Є пуер, те гуань інь, да хун пао з собою в стакані. Можут заварити будь який чай тобі в термос. Я не знаю, що ще може бути краще. Інший їх заклад - Пекин, це просто найатмосферніше місце у Львові. С першого разу та назавжди я тут постійний клієнт:)”
“Чудове місце для насолоди смачними кавовими напоями та атмосферою! Персонал дуже привітний і завжди готовий допомогти з вибором напою. Якість кави на високому рівні, аромат і смак кожної чашки вражає. Завжди раді повертатися сюди за порцією чудового настрою та відмінною кавою!”
“Одна з найулюбленіших кавʼярень. Тут завжди смачно і затишно. Баристи приємні, завжди з усмішкою. Кава дуже смачна. Атмосфера тепла, хочеться затриматись. Постійно заходимо після пар уже як традиція)”
“Вперше був на такій церемонії і враження залишились приємні і позитивні. Атмосфера дуже розслабляюча та спокійна. Майстер який проводив церемонію фахівець. Деже вічлива, спокійна і цікаво провела саму церемонію. Спілкування з нею було дуже легким та захоплюючим. Я задоволений візитом і відкрив для себе щось нове). Дякую”
“Завжди привітний персонал, суперсмачні страви і чудові напої. Хоча у булочці з чорницею і кремом крему не знайшлось! Ціни немалі. Настільки припало нам це затишне місце до душі, що нікуди більше в центрі не ходимо.”
“Дуже дякую закладу за такий обід, це реально було дуже смачно та неперевершено”
“Смачна оранж-кава. Приємна атмосферна кав'ярня. Для поціновувачів Львівської архітектури: пити каву і насолоджуватися видом Бернардирського монастиря. Єдиний мінус це персонал який палить цигарки на виносних стільцях і голосно обговорює власні проблеми.”
“Команда – молодці. Солоні сирники – відвал башки, але пп. Кайф! Дякую! Прийду ще!”
“Чудова кавʼярня в центрі міста. Затишне подвірʼя, багато зелені то столиків. Можна пограти в шахи. Смачна кава, привітні баристи. Відвідую цю кавʼярню вже багато років, легко почуватись тут як вдома. Також можна купити каву в зернах, та змолоти її під власні потреби. Смачні десерти, особливо вишневий пиріг”
“Заклад відвідала вперше, зустріли дуже тепло, наче найкращих друзів. Спостерігаючи за відвідувачами, відмітила дуже теплі стосунки з власником закладу та персоналом. Класно, що змогли організувати місце, куди приємно повернутися. Я вражена. Так тримати”
“Дуже затишне місце з приємною атмосферою та привітним персоналом. Кава смачна, а десерти просто неймовірні! Ідеальне місце для відпочинку чи роботи”
“Затишна сучасна атмосфера і смачна кава. Кавʼярня зі свідомою національною позицією. Підтримують донати, молодці. Є десерти і печенька з передбаченнями. Все ж, хочеться більшого асортименту смаколиків.”
“Дуже смачна кава, брала капучино зі смаком брауні (хоча смак брауні не відчула)”
“Хороше місце для посиділок, зі своєю особливою атмосферою, зручні дивани, хороший персонал. Особливо сподобалось якісне обслуговування бородатого чоловіка (при другому візиті вже його не застав, але якості персоналу це не міняє). Рекомендую для відпочинку після робочого дня)”
“Ось і я, нарешті, попала в таємну Flat5. Спробувала дуже смачний сінабон з тірамісу. Між іншим, сінабон спробувала перший раз в житті)). Він був надзвичайно смачним. І до нього арахісове капучино. Було смачно. З мінусів те, що капучино було ледь тепле. Дуже сподобався дворик. В самому закладі є маски Сальвадора Далі і можете себе відчути ним на пару хвилин)). А, взагалі, місце затишне і крутезне. Дуже подобаються такі потаємні дворики, про які не всі знають. В закладі працюють приємні і відкриті люди.”
“Гарний сервіс, смачна їжа і кавуся, але більшість часу я втикав на офігенний артбук по the last of us part 2. Раджу всім гікам, типу мене, завітати)”
“Можна розслабитися разом з друзями. Їхнє різноманіття напоїв задовольняє всі смаки, а професійний персонал завжди готовий забезпечити відмінний сервіс. Рекомендую”
“Вогень місце! Своячок... Трохи правда прохолодно, але Збитень гріє ;)”
“Дуже приємна атмосфера Персонал надзвичайно приємний та привітний”
“Ставлю 5 щоб не занижати рейтинг, але Маргарита має бути кислою, а не солодкою. Для чого стільки цукру?”
“Offers coffee in European style, rare find in Lviv. Tasted a Barcelona-style cappuccino with a crust, impressed ☕️The owner had lived in the Emirates for a long time, oh how they are used to surprising people there! A non-trivial approach to creating a Lviv coffee shop brand! Thanks. Європейська пропозиція щодо кави, рідкісна для Львова – пробувала капучіно в іспанському стилі з скоринкою, дуже приємний ☕️Творець довгий час жив у Еміратах, там звикли дивувати! Відчувається смак та нетривіальний підхід у створенні бренду! Дякую.”
“Дуже затишний заклад, з чудовим та привітним персоналом. Кава смачна, все охайно та чисто, можна гарно відпочити або взяти каву з собою.”