Огляд каталогу
- 128 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 128 результатів
Перегляньте вистави у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 128 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 87,684 відгуків та оцінок.
“Хочу висловити вам огромну подяку від усього серця, від усіх вінничан, які були 13 січня на вашій костюмованій екскурсії. Я ніколи не була у Львові, а тепер закохалася у нього назавжди!Вже тільки через ваше шоу треба приїхати ще і не раз!Хлопці!Костянтине!Ігоре!Ви класні!Ви щирі!Ви молодці!!!Хочеться слухати вас знову і знову!Хоч у вас ті екскурсії вже не один рік і майже щодня ви пропускаєте через себе велику кількість туристів, від вас йде, ні - пре - така енергетика, ви просто віддаєтесь повністю! Суперові і веселі! Ще раз дяка від усього серця!”
“Дуже цікава екскурсія від Мирослави по стародавній сільський школі. Багато чого для мене було нового. Взагалі цей музей дуже гарне місце для відпочинку для людей, що цікавляться нашою історією та люблять прогулянки на свіжому повітрі.”
“Вистави та вистави хороші, але приміщення в поганому стані.”
“Прекрасний дитячий колектив.Креативні постановки,яскраві костюми і класні діти!!!”
“Дуже рада поділитися досвідом співпраці з Mark.hub! Були дуже уважні до деталей, запропонували безкоштовно зразок, все виконали чітко і якісно. Обов’язково ще замовлятиму!”
“Були на концерті, ремонту не має приміщення старе, проте звук гарний. В цілому сподобалось.”
“Дуже дякуємо за теплу зустріч та цікаву екскурсію для поранених військовослужбовців. Дуже позитивні емоції та незабутні враження.”
“Була на виставі "Марко Проклятий, або Східна легенда" 5 січня 2022 року. В захваті від дійства! Це не так вистава, як містерія, обряд, служба, магія, що виносить у зовсім інший вимір буття та часу. Усі учасники величезні молодці Сама будівля потребує внутрішнього ремонту.”
“Були з онуком на виставі "Сніжинка для вовчика". Сучасний погляд на казку для малечі: сценарій, що тримає увагу дітей та дорослих, гра акторів, що торкаються душі глядачів та декорації, що занурюють у чарівний світ театрального дійства. Дякуємо.”
“Вистав театра "Око" "Хто на десерт" дуже гарно підняла настрій і зробила наш вечір неймовірним. Це не лише комедія, а й роздум над людськими відносинами. Як кохання і байдужість міняють людей, які стосунки можуть бути токсичними, навіть за відсутності конфліктів. Велика подяка організаторам за можливість дивитися спектаклі для ВПО і військових безкоштовно. Успіхів вам і творчої наснаги!”
“Рекомендую йти з друзями, дітьми, гостями міста та брати індивідуальні екскурсії. Ціна 200 грн, але то того вартує. Багато експонатів, хочеться ще більше, шкода, що мало збереглося.”
“неймовірне місце. в центрі міста спокійний і затишний куточок. доглянута територія. церква в якій спокійно можна помолитись. пройтись територією. посидіти на лавці. на території є також магазинчик де можна купити релігійну літературу, свічки і різну атрибутику! всім бажаю тахтненної прогулянки!”
“Самий чудовий, величезний, гарний та атмосферний оперний теарт в якому я коли небудь була в житті. я обов'язково рекомендую людям туди піти, там дуже атмосферно та дуже круто там повідвідувати. Я була в 17 травня на оперній виставі "Кармен" і честно.. Це не передати словами як це було гарно, нереально, талановито та саме головне як вони співають та плюс ця вистава була довга.”
“Сподобалося що багато інформації про історію міста і України, з гідом можна дізнатися ще більше. Але експонатів доволі мало. Це ближче до історії з ілюстраціями, аніж до музею з експонатами, тому якщо є бажання відвідати - краще запастися часом (1-2 години) щоб все прочитати/прослухати. Просто перегляд експонатів, субʼєктивно, буде не дуже цікавим”
“Чудове затишне місце, яке знаходиться на горі поблизу Верховини. Деяка віддаленість від центру села створює казкову атмосферу тиші і розчиненості у гірській природі. Відпочивали тут влітку, тому прогулянка до села і назад на гору не була складною, навіть, для діток)) На території два котеджі (ми жили у більшому, на три кімнати), дитячий майданчик, дві альтанки. Все зроблене для комфортного відпочинку. Також сподобалось харчування: у меню традиційні гуцульські страви - все дуже смачно і не дорого.”
“чудовий храм, де дуже велика і багата колекція старовинних ікон”
“Театр ім. Марії Заньковецької — справжня перлина української сцени. Затишна атмосфера, уважний персонал і неймовірно талановита трупа роблять кожну виставу особливою. Актори грають щиро й глибоко, емоції передаються до мурашок. Відчувається повага до класики та висока професійність у кожній деталі постановки. Із задоволенням повернуся знову!”
“Гарне спокійне маленьке кафе. Куди можна прийти з друзями на філіжанку кави і солодощі. Приємна обслуга. І історія нашіптує на вушко Львівські легенди.”
“Супер цікавий формат Музична імпровізація при свічках:) Атмосферно, дуже ніжно та красиво!!! Трішки позитиву в складні часи:)) Дякую!!!”
“Цікавий заклад, свіжий погляд на іконопис і сакральне мистецтво. Тут можна подивитися і зробити покупки. Зокрема, подарунки з різних нагод.”
“"Безіменна зірка". Усі актори дуже аутентично грали, особливо Куку, Мона та її чоловік. Цікава ідея з використанням частини глядацького простору як частини сцени. Хороші костюми, освітлення, звукові та візуальні спецефекти. Реквізит хороший, але не надто численний - можливо, можна більше, хай і для фону”
“Перший театр за моє життя, в якому вистава почалась вчасно)) театр маленький, раджу брати квитки в першиі ряди, щоб не зазирати між головами) а вистава така, що не захочеться нічого пропустити. Гра акторів крута, без перегравань. Чесно, це вау!”
“Класний фонтан, класна локація, лавочки, кафешки, все дуже сподобалося”
“Оригінальна місцинка. Смачна кухня. Дуже красиво всередині.”
“Перший театр за моє життя, в якому вистава почалась вчасно)) театр маленький, раджу брати квитки в першиі ряди, щоб не зазирати між головами) а вистава така, що не захочеться нічого пропустити. Гра акторів крута, без перегравань. Чесно, це вау!”
“Вистава , дорога до Вифлеєму! Дуже цікава і гарно поставлена дітям сподобалось а дочка якій 2 рочки сиділа тихенько як мишка і дивилася до кінця . Дякую все супер .”
“Тиждень тому, 10 жовтня, я відвідав Державний природознавчий музей НАН України. Вхід в музей коштував недорого, особливо для студентів — лише 50 грн. Ми вирішили піти без екскурсовода, і спочатку піднялися на третій поверх на виставку «Льодовикова епоха». Особливо мені сподобалося, як на цій виставці були використані сучасні мультимедійні технології. Наприклад, на спеціальних стендах можна було простежити еволюцію сучасних слонів і носорогів. Були також відео-лекції, які можна прослухати через спеціальні навушники. Крім того, на виставці представлені стенд з електронною книгою та кілька інтерактивних інсталяцій, що дозволяють глибше зануритися в тему льодовикового періоду. У головному залі стоїть вражаючий скелет мамонта, поруч із яким розміщені фрагменти скелетів інших тварин того часу — зокрема, шаблезубих тигрів, оленів і носорогів. Особливо запам'яталася стіна, де були відтворені штучні рослини льодовикового періоду. Наступна зала присвячена давнім людям та їх оточенню. Тут можна побачити фігуру людини того часу та ще більше фрагментів тварин, серед яких — великий фрагмент носорога. Інші зали мене вразили менше, оскільки вони, на мою думку, потребують додаткового наповнення. В одній із зал було відтворено житло давніх людей, а в сусідній виставлені моделі мамонта і носорога разом із відео без звуку, що транслюється через проектор. Після цього ми спустилися на перший поверх на іншу виставку — «Мистецтво виживання», яка мала загальну природничу тематику. На вході нас зустрів величезний богомол, який справив сильне враження своїм детальним описом. У першій залі ми побачили різноманітних водоплавних тварин і птахів, серед яких осетер, карпи та качки. Далі експозиція включала кабанів, рись, крота і колекцію комах, яка мене особливо зацікавила. Її продовження можна було побачити в наступній залі, де також були представлені інші тварини і птахи. Ще одна цікава інсталяція зображала двох гризунів, які перебували біля смітника — вони були символами переносників хвороб. Незважаючи на те, що в цій експозиції не було мультимедійних елементів, вона все одно була цікавою. Єдине, що я б додав — це більше описів до окремих експонатів, що допомогло б краще зрозуміти представлені об'єкти. Загалом музей справив на мене позитивне враження. Хоча він і не ідеальний, я все одно вважаю його вартим уваги і щиро раджу відвідати.”
“Затишно і комфортно, любимо відвідувати цей театр”
“Театр зайде не кожному, тут доволі специфічні постановки, але поціновувачі акторської гри та нестандартних сюжетів будуть вражені. Сучасно, неординарно, гра акторів не залишає байдужим. Сам театр доволі старенький, потребує ремонту. Місця краще брати у перших рядах, там значно зручніші крісла. Неприємним мінусом було, що під час антракту не вдалось купити чаю, бо закінчились одноразові стаканчики, кількість тари варто прораховувати заздалегідь. Особлива рекомендація до відвідин - п'єса TopGirls - саме для жінок, які не бояться досягати своїх цілей. Сподобалося так, що подивилась би і вдруге.”