Деліката
“Незважаючи на те, що це ресторан самообслуговування, персонал вразив своїм дбайливим відношенням до відвідувачів. На протязі всього часу що ми тут провели, було видно щире бажання зробити комфортним наше перебування у піццерії. Можна сказати, що заклад орієнтований як на дорослих, так і на відвідувачів з дітьми. До маленьких клієнтів ставляться з увагою та завжди готові допомогти. Без жодних натяків, дівчата-офіціанти здатні врегулювати конфлікт/вгамувати проблемних відвідувачів. Ресторан обслуговує також служба охорони, яка теж діє досить коректно. Однак, все це вірно, якщо ви теж вихована людина і вмієте гідно поводити себе в громадських закладах. Салати смачні й ситні, тісто для піцци м'яке і духмяне. Також, млинці доволі хороші, хоча трішки занадто прісні. Загалом, заклад приємний.”