Огляд каталогу
- 273 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 273 результатів
Перегляньте доставка у Стрию. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 273 результатів у Стрию. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 33,915 відгуків та оцінок.
“Чудова атмосфера,гарне обслуговування.Страви,то шедевр,витвір мистецтва.Все дуже смачно.Рекомендую першочергово!!!”
“Хоча п'яте відділення відкрили відносно недавно, проте я дуже задоволена роботою їхніх працівників. Обслуговування на вищому рівні, персонал привітній, створено всі умови для правильного виконання роботи і найголовніше - все робиться швидко і якісно.”
“Люблю каву від Стрийка -смачна, ароматна і завжди є улюблений смаколик в наявності до кави”
“Святкували в Гостинному Дворі хрестини. Заклад, в основному розрахований на святкування банкетів. Розміщений зручно при дорозі, парковка на 10-20 машин. Є внутрішній дворик, де можуть бавитись діти. Все було приготовленно смачно, ми залишились задоволеними. Є жива музика”
“Дуже смачно готують. Затишні місця. Зручне розташування. Приємний і цікавий інтер'єр. Фахові і досвідчені працівники. Завжди порадить щось "цікавеньке". До речі, гарне музичне оформлення. Разом з тим, помірні ціни. Одним словом, вражає! Хочете гарно відпочити, Вам сюди.”
“Дуже смачна кухня, естетична подача, красивий посуд. Гарно оформлені зали, красивий інтер'єр, як всередині, так і ззовні. Уважне і ввічливе обслуговування”
“Тиждень назад і неодноразово купували в магазині телефон, продавець Тарас порадив і зрозуміло роз'яснив,який телефон буде для нас найкращий. Дуже задоволені обслуговуванням і професіоналізмом всіх працівників. Дякую.”
“Дуже хороший м’ясний магазин! Завжди свіже м’ясо та смачні ковбаси. Продавці уважні й привітні. Завжди приємно заходити!”
“Смачна кава. Вперше знайшла тут каву Рафаелло, яку довго шукала. Ще й з улюбленою цукеркою Рафаелло!) Ввічливий персонал, один з хлопців явно любить свою справу і це додає ще більше насолоди до її вживання. Трішки б більше простору та столиків. Бажаю цій кав'ярні розширення!”
“Дуже відповідальне і професійне ставлення до своєї роботи, завжди йдуть на компроміси у вирішенні проблемних питань, звертались вже неодноразово і надалі плануєм ремонтувати техніку тут. Всім рекомендую!”
“Найсмачніша піца у Львові, офіційно заявляю! Перепробували усю, ця топ! Ідеально хрумка, гарно піджарена паляниця, крутезні смаки, вже кілька попробували, усі ідеальні! Чудова ідея була, що до вина навпроти можна брати піцу, постійно так робимо. Дуже дякуємо! Привітний персонал і надзвичайно смачна піца. Процвітання вам!”
“Замовляв піцу вперше й залишився приємно здивований! Тонке хрустке тісто, щедра кількість начинки та ідеальний баланс смаків. Сир тягнеться, соус насичений, а аромат просто неймовірний. Відчувається, що піца зроблена з любов’ю. Обов’язково замовлятиму ще!"”
«A la minute» у Стрию на вулиці Болехівській — це зручний формат ресторану при АЗК OKKO, де можна швидко поїсти в дорозі або зробити повноцінну зупинку на перепочинок. Заклад працює як частина мережі ресторанів OKKO, поєднуючи швидке обслуговування з акцентом на гарячі страви та напої.
“Скорий доїзд на виклик,культурні водії.все без проблем.Рекомендую!!!”
“Відвідувала сьогодні це заклад з подругою , нас обслуговувала офіціант Ангеліна , дуже дякуємо за хороше обслуговування та хороший настрій , дівчинка на висоті , і бармену за хороші напої!!”
“Недавно зайшов в Кебаб Бро, давно в них не був, скуштував сирну шарму, отримав гастрономічне задоволення. Обслуговування 5, чудові дівчата. Шаурмісту окреме дякую. Всім рекомендую!”
“Дуже подобається мережа магазинів АТБ. Великий вибір продуктів і "демократичні" ціни. Раджу відвідати.”
“Піца дуже смачна,як колись....така домашня...ароматна....дуже смачно і швидко) в порівнянні з піцерією навпроти (New York) то в Призмі піцу я можу їсти і не боятись що завтра буду мучитися з отруєнням на відміну від new york ...рекомендую піцерією Призму......це дуже смачнооо”
“Св'яткували день народження. Сподобалось все!!! Дуже смачна, вишукана кухня! Привітний персонал, сучасний інтер'єр. Хороша музика. На вулиці красивий задній дворик з альтанками, дитячим майданчиком, озерцем... Не дорого! Дуже задоволений! Раджу всім!”
“Чудовий сервіс! Дуже привітний персонал, посиділи на вулиці поговорили з персоналом. 3 приємних котика. Смачна іжа та особливо КВАС! Раджу зайти!”
“Був. Пив. Радів. від усьго що споживав і бачив. І раджу - зайти, випити від душі, зрадіти душею і написати ще один гарний відгук про дійсно НАЙКРАЩЕ пиво у Стрию.”
“Хочемо подякувати за відмінну роботу:смачна їжа, доступні ціни,приємний і турботливий персонал,акуратне і стильне оформлення столу.Все на високому рівні.”
“Класний магазин. Великий вибір асортименту. І дуже приємний персонал...”
“Дуже гарне приміщення і все дуже смачно! Красиві, молоді і культурний персонал! Молодці!”
“Хлопчина що працює готує смачні хот доги і каву)))) бажає хорошого дня дякую)”
“Не знаю, чому стільки негативних відгуків. Замовляю тут з 2013 року на кожен Новий Рік, і не було жодних проблем. Так, відправляють не дуже швидко, комплектують 2-4 дні, проте завжди про це попереджують. Тому і замовляю заздалегідь. Можливо, більшість негативу саме через те, що багато замовлень робляться вже перед самим Новим Роком, коли ажіотаж просто не дозволяє комплектуватися так швидко, як хотілося б. Тому, беручи до уваги неодноразовий досвід роботи з цим магазином, ставлю 5 зірочок.”
“Дуже смачно,завжди замовляємо тут”
Ресторан Familia розташований у Стрию на вулиці Тараса Шевченка — це місце, куди приходять не лише повечеряти, а й красиво відсвяткувати важливі події. Заклад добре підходить для сімейних зустрічей, днів народження та урочистостей, де важливі атмосфера, сервіс і подача страв.
TistoBar By 612km — це сучасний заклад у Стрию на вулиці Андрія Корчака, де можна швидко та смачно поїсти в невимушеній атмосфері. Простір орієнтований на щоденні візити — від обіду в будній день до зустрічі з друзями під легку музику.
“Свяькувала свій ювілей і чоловіка. Кухня суперова, страви вишукані і смачні. Недавно була як гість на ювілеї у родича і знову неперевершено.Не шкодую, що порадила ваш ресторан ювіляру!”