ДС БІСТРО
“Дуже смачна домашня їжа та дуже тепла атмосфера. Дуже подобаються домашні пельмені та вареники.”
Знайдено 5 результатів
“Дуже смачна домашня їжа та дуже тепла атмосфера. Дуже подобаються домашні пельмені та вареники.”
“Найкраща клініка, персонал на вищому рівні, Рекомендую ♥️”
“Їхали з родиною до Німеччини вдома вимив авто щоб на чистій машині заїхати в Європу але після небагато проїханого шляху зрозумів, що миття машини в дома було даремним аж тут на заправці побачив, що є автомийка і вона мені дуже допомогла доречі ціни тут не високі так, що всім раджу не митися дома, а перед кордоном це можна зробити і на Європу на чистому авто”