OKKO
“Добра заправка персонал на вищому рівні і їжа добра”
Знайдено 4 результатів
“Добра заправка персонал на вищому рівні і їжа добра”
“Останнього разу замовляв компресор кондиціонера (як постійному клієнту зробили знижку), а до цього замовляв різні запчастини до кузова і комплектуючі салону.”
“Їхали з родиною до Німеччини вдома вимив авто щоб на чистій машині заїхати в Європу але після небагато проїханого шляху зрозумів, що миття машини в дома було даремним аж тут на заправці побачив, що є автомийка і вона мені дуже допомогла доречі ціни тут не високі так, що всім раджу не митися дома, а перед кордоном це можна зробити і на Європу на чистому авто”
“Оперативно і якісно зробили мені планшет. Дякую, рекомендую.”