Кавовий апарат ( кава та чай )
“Дуже хороші кава та чай! Рекомендую ☕”
Знайдено 7 результатів
“Дуже хороші кава та чай! Рекомендую ☕”
“Класне, затишна кафешка, готують смачно, ціни трохи вище середніх, но за смачну їжу не жалко. Раджу”
“Сучасне виробництво , хороша чиста територія , адекватні і привітні люди . Добра і якісна продукція , пробував сам і пригощав онуків . Сік смачний , приємний на смак , можливо такий , як був в моєму дитинстві. Радує те , що коли опиняюсь в інших регіонах , то також бачу його на полицях магазинів . ТАК ТРИМАТИ.”
“Смачна кухня , привітний персонал ! Сподобалось”
“Чудовий ресторан! Гарно і смачно!”
“Дуже гарний заклад з приємною атмосферою. Щодо їжі, було достатньо смачно.Десерти також смачні. Загалом, приємна атмосфера в закладі, дуже гарно прикрашений фасад. Кава запашна.”
“У закладі дуже приємно провести вільний час. Смачна кава та хороша їжа щоб перекусити. Ціни на теперішній час, досить приємні, порівняно із іншими закладами у місті. Персонал привітний та на перший погляд у закладі дуже чисто. Із впевненістю рекомендую відвідати та скуштувати лаваш із нагетсами, та хот-дог.”