Огляд каталогу
- 74 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 74 результатів
Перегляньте кава у Шептицькому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 74 результатів у Шептицькому. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 7,333 відгуків та оцінок.
“Щиро рекомендую відвідати кав'ярню, яка виділяється поміж інших затишною атмосферою та запашною справжньою кавою. В меню є цікаві, нестандартні позиції, які варто спробувати, щоб обрати собі до смаку улюблену.”
“Все дуже смачно, особливо кава;)”
“Кава чудова, ну, а бариста – просто прекрасна, перлина кав'ярні”
“Смачні друзі в шоколаді, індивідуальний підхід до кожного клієнта, приємне обслуговування .”
“дуже смачні напої та приємний персонал :) раджу спробувати шоколадне морозиво) подобається те, що там також можна купити класні стікери й листівки, дякую :)”
“Якби щодня тут не пив каву, то став би мільйонером. Але для чого ті мільйони, коли життя без кави?”
La Lavanda — це квіткова крамниця у Шептицькому за адресою вул. В. Стуса, 25, де поєднуються флористика, затишна атмосфера та сервіс «як для своїх». Простір орієнтований на швидкий вибір свіжих квітів і готових рішень для привітань, побачень та особливих подій.
“Замовила капучино і маленьку шоколадку. Кава дуже смачна і велика порція, дуже затишно і привітна дівчина за баром. Недалеко від залізничного вокзалу.”
La Cafe — це кав'ярня з теплою атмосферою та найсмачнішою кавою. Дружелюбні баристи завжди готові покращити настрій та приготувати ідеальний напій.
“Найсмачніша кава, яку я коли-небудь куштувала. А десерти - не відірватись. Бариста Аня дуже уважна і завжди допоможе з вибором кави і до кави. Рекомендую!!!”
“я взагалі не люблю солодке, але їхній кюртош вартий уваги. Вартує кожної копійки. Дуже смачний!! Купляли в 20:30. Я рахую в такій годині ти не знайдеш ніде в Червонограді таку смачну випічку.”
“Хочу написати про сервіс. Бариста Олег веселий прикольний чоловік. Памʼятає що я люблю брати тому по приходу до кавʼярні можу сказати «мені як завжди» і отримаю своє замовлення. Також є один такий бариста, імʼя не знаю, низенький і бородатий. Класний харизматичний хлопець. Айс лате на кокосовому молоці і з кокосовим сиропом на міцній каві-мій фаворит. Васапчік!”
“Дуже затишне місце! смачна кава та приємні баристи! Однозначно раджу відвідати як місцевим жителям так і туристам!”
“Все добре, але збільшіть баристі Назару зарплатню”
“Смачна випічка і місце розташування супер”
“Затишний заклад, миленько та атмосферно) приємні ціни; хороший вибір асортименту табаку та зроблять вам, який ви забажаєте, репер верши Ц, Смачна кухня. Рекомендую”
“Все було дуже смачно, обслуговування швидке і якісне, дуже дякую Діані та Ірині за хорошу каву, і звичайно кухарям за чудові страви) Обов’язково завітаю ще”
“Вся продукція дуже смачна, привітний персонал і гарна,приємна атмосфера у самому закладі”
“Гарно вражений обслуговуванням.Дівчина на касі порадила смачну і свіжу піцу на вечерю,а також підходящі соуси.дякую Вам за Вашу працю.”
“Часто купую тут кавусю, привітний персонал, красиві, тематичні стаканчики, смачна кава! Є різні види додатків. Раджу всім відвідати!”
“Хороше місце щоб посмакувати кавою, смачним десертом, чудовим сервісом”
“Продавці приємні , завжди раді покупцям і пропонують хороший свіжий товар. Купувала рибу морожену дуже смачна і сонна і свіжа.”
“Дуже дякую персоналу закладу за хороше обслуговування. Оскільки у нас не було можливості підїхати, меню склали за нас, вислали на вайбер і все узгодили дистанційно. Все зробили максимально оперативно та смачно! Ми задоволені і рекомендуємо цей заклад!”
“Дуже дуже смачна кава від баристи( дівчини) дякуєм за таку каву смачну, та класну усмішку”
“Гарне кафе, смачна кухня. Для військових бонуси - дуже приємно. Приємний і ввічливий персонал.”
“Я була на заправці в Ковелі вул.Володимирська купувала воду, а панянка на касі мене зарядила позитивними емоціями на цілий день, обслуговування було на рівні VIP клієнта з запрошенням завітати ще і чесно я піду туди ще.... Респект такому персоналу”
“Відвідали ресторан 27.09.25 Дуже гране місце, все орієнтовано на клієнта, приємна атмосфера, смачні страви!!! Всі і закуски, і салати, і десерти, і дитяче меню Особлива вдячність офіціанту Матвію!!!!!! Він такий молодець!!! Уважний, щирий, толерантний, доброзичливий, вічливий!!!!”