Огляд каталогу
- 16 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 16 результатів
Перегляньте квітки у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 16 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 1,550 відгуків та оцінок.
Центр дермато-естетичної медицини «Панацея» працює у Львові, у Залізничному районі, як профільний заклад, що поєднує медичну дерматологію та естетичні процедури. Локація на вул. Квітки-Основ’яненка зручна для мешканців міста, які шукають сучасний підхід до здоров’я шкіри та її естетики.
“Хороший сервіс, вдалий підбір, вічливий персонал. Ціни демократичні та правила прокату лояльні. Дякую!”
“Заходили в ательє. Сервіс відмінний. Рекомендую.”
“Доброго дня, Kvitka - хороший вибір завжди свіжих квітів, гарних композиції, букетів. Привітні, завжди усміхнені дівчата, завжди допоможуть у виборі квітів до різних свят. Дуже рекомендую магазин квітів Kvitka. До зустрічі, з задоволенням прийду ще не раз.”
“Чудове місце, біля траси. Смачна кухня. Приємний персонал. Є жива музика.”
“Дякую вам!!! Ви неймовірні!!! Букет від душі! Рекомендую всім!!”
“Замовив ромашки киці на ДН. Дуже рада, дуже гарні квіти, все оперативно, в Інстаграмі відповідають швидко. Рекомендую!”
“Пристойне місце для відпочинку за більш ніж скромну ціну”
“Дуже добре. Гарний сервіс та вибір.”
“Дешевий, багато магазинів по місту. Зручно.”
“Добре, затишне середовище для зростання дитини.”
“Дуже рекомендую стоматологію Цвика Андрія! Особливо хочу відзначити Лесю Михайлівну, яка виконує свою роботу на високому рівні. Дякую за якісне лікування та турботу!”
“Навчання в «Автоас» залишило тільки позитивні враження. Теорія викладалася доступно та цікаво, завжди можна було отримати додаткові пояснення. Практика проходила в комфортних умовах, інструктори спокійні й уважні, допомагали подолати хвилювання за кермом. Авто в гарному стані. Дуже вдячна школі за підготовку – іспити склала без проблем!”
“Вдале місце; можна придбати канцтовари на будь-який смак і колір ;)”
“Прекрасний магазин, з натуральними продуктами”