Огляд каталогу
- 288 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 288 результатів
Перегляньте колеги у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 288 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 99,711 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає колеги з таких міст як Львів, Дрогобич, Стрий, Трускавець, Самбір та інших міст.
“Святкували тут весілля та інші родинні свята - все на вищому рівні. Хороше обслуговування, смачні і вишукані страви, красивий інтер'єр.”
“Теплий, атмосферний бар, де хочеться залишатись довше, ніж планував. Окрема подяка офіціантці Юлі ♥️ її щирість і увага роблять вечір значно кращим. Обов'язково повернуся ще!”
“Здавалося би банальні страви - піца, макарони з сиром і солодкі пироги, але виконання незвичне і супер смачне. У звичайній піці начинки дуже багато, страшно подумати скільки її у подвійній піці. Мак ен чіз справді сирні і смачні. Пироги на 95% складаються з начинки і на 5% з тіста, що не може не радувати. Єдиний мінус це ну дуже маленьке приміщення, де всі сидять один у одного на головах ;(”
“Дуже сподобалось, смачна піцца і десерти, привітні дівчата, кафе невелике, але затишне.”
“Ми вже майже тиждень відпочиваємо в Трускавці, але тільки в цьому кафе самі смачні сніданки. Сирники з кавою просто неймовірні! Дуже смачно!! А оформлення тарілки просто шедевр. Дуже дякуємо за смакове та естетичне задоволення!”
“Такого виду на гори як тут в центрі Східниці ви не побачите! Обслуговування на вищому рівні, чистота, комфорт, якість. Порції їжи з'їдали насилу. Домашня кухня підходить для маленьких дітей. Персонал доброзичливий і приємний в спілкуванні.”
“Озеро у сосновому лісі. База відпочинку мотовелозаводу, старенькі дерев'яні будиночки і альтанки на березі озера.”
“Зроблено для людей гарна розв'язка доріг.Для романтиків за кілька кроків від оселі справжній колорит села.”
Ресторан «Скорпіон» розташований у місті Рудки на вул. В. Івасюка та підходить як для щоденного відпочинку, так і для особливих подій. Це заклад, який поєднує ресторанний формат із можливістю комфортно перепочити в охайних кімнатах.
“Дуже смачні кава і випічка. Окрема подяка продавчині Лілі за професійне і привітне обслуговування! Дякую!”
“«Дуже затишне місце! Атмосфера тепла й домашня, обслуговування уважне та привітне. Страви смачні й подаються швидко. Обов’язково повернусь ще!»”
“Дуже затишна кав’ярня з приємною атмосферою! Бариста привітний, каву готують швидко й смачно. Особливо сподобалось капучино - ніжна піна, збалансований смак. Десерти свіжі, а музика створює гарний настрій. Ідеальне місце для ранкового старту.”
“Дуже люблю цей заклад. Великий вибір крафтового українського пива - на кранах і в банках/пляшках, смачна кухня, є бургери, фрі, бурякові чіпси, морквочка, крильця - ммммм. Є літня тераса на тихій площі. І дуже миле обслуговування. Єдиний мінус для мене - це гучна музика всередині, але це не завжди. Раджу цей паб :)”
“Святкували день народження донечки, залишились дуже задоволені. Кухня смачна, адміністратори привітні і виконали всі наші побажання. Ще класно, що розважальний центр розрахований на різні вікові групи. Наукове шоу - це щось надзвичайне, і діти і дорослі були здивовані. Безмежно дякуємо, що допомогли зробити таке чудове свято!”
“Затишно, смачно і дешево ! Привітний персонал”
“Традиційно улюблене місце, дуже затишне, з приємними офіціантами. Всередині відкрита кухня, тож завжди приємно тепло. На відкритій кухні готують різноманітні хачапурі. З начинками експериментують періодично, але є й традиційні, по-імеритинські, по-мергельски. Роблять хот-доги, останнім часом асортимент скромніший - дуже любила в них український з кров‘янкою, та вже його нема :( Традиційно неперевершені хінкалі з бараниною. Соковиті, здоровенні, загалом - дуже смачні. Є ще з сиром та, здається, грибами. та баранина перемагає. З алкоголю в основному ігристе та коктейлі на його основі: апероль шпріц, Хьюго, негроні збальято. Оригінальний, дуже вдалий підбір алкоголю та їжі робить заклад дуже легким та невимушеним. Рекомендую!”
“Бомбезна кава та привітний персонал”
“Дуже смачно!!рекомендую піцу,брускети,шоколадний фондан і яблучний штрудель!!!!”
“Олексій неймовірний офіціант. Створює атмосферу та надає неймовірний сервіс. Зажди йдемо сюди до нього, бо люди ходять до людей. Кожне святкування стає неймовірним святом, коли з тобою професіонали. Смачна їжа, якісні та прекрасні напої. Це місце покорило наше серце. Ми тут не вперше і ніколи не в останнє. Тисячу цьомиків всій команді”
“Дуже класне місце, для фанатів та любителів футболу, а також для будь кого іншого з метою відвідати нове та цікаве місце, ціни доступні, рекомендую!”
“Сказати, що в захваті, краще нічого взагалі не писати. Ми з дружиною, вперше отримали гастрономічний оргазм)). Кращого приготування м'яса не куштували ніде. Атмосфера, кухня, обслуговування на найвищому рівні! Дякуємо, за враження, смакоту і насолоду від Вашого закладу. Рекомендуємо тепер всім своїм друзям, які теж на емоціях!”
“Дуже класне місце та досить цікаве, можна продегустувати різноманітні сорти пива і подивитися на його виробництво”
“Сподобалось. Затишне місце. Розрахований на будь який контингент людей. Смачна кухня, низкі ціни, персонал привітливий, зали і туалет доглянуті. Проводяться банкети, є жива музика. Молодці! Рекомендую всім завітати.”
“Відсутні місця для сидіння вболівальників.”
“Сьогодні вирішили спробувати "Янтик на грилю" (печений чебурек на грилю) з начинкою з фаршу, сиру та зелені. Чекали на замовлення 10 хвилин. Смачний янтик! Начинки не жаліють. Ціна такого смаколика - 40грн. Сподобалося, що подали на одноразовій тарілочці з картону, додали ще серветки. Обслуговування гарне.”
“Прекрасна атмосфера, смачна їжа, є грузинська кухня. Все на найвищому рівні, привітний персонал.”
“Атмосферно, дерев'яні столи та лавки, є пташник. Навколо сосни...”
“Та це просто казка. Одне з кращих місць Галичини”
“Чудове місце. Кухня на високому рівні, в Києві наприклад, ще пошукати потрібно, таку кухню. Дизайн кафе-суперський!!! Рекомендую!”
“Класний заклад. Смачна кухня. Помірні ціни.Рекомендую будете задоволені однозначно.”