У пані Лілі
“Відпочивали компанією протягом тижня. Все дуже сподобалося, чудовий котедж. На задньому дворі річка, в якій можна спіймати маленьку рибу. Прекрасні альтанки де дуже зручно смажити на шашлик. Невеликий мінус - поруч залізнична колія. Обов'язково навідаємось ще”