Огляд каталогу
- 764 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 764 результатів
Перегляньте кофейна у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 764 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 196,173 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кофейна з таких міст як Львів, Трускавець, Стрий, Шептицький, Дрогобич та інших міст.
“Смачний чай, почекати свій поїзд краще тут, ніж на вокзалі)”
“Кава така собі мені не сподобалося не люблю каву”
“Дуже подобається ця локація - в закладі просторо і затишно. Завжди беру тут каву і десерти, все смакує. Цього разу куштувала сінабони - з карамеллю сподобався, а от фасташка-малина був сухуватий. В Креденсі ще є сніданкове меню, думаю десь спробую. Ціни досить високі як для кавʼярні.”
“Мені сподобалося все. Смачна кава, нормальні ціни на напої, хороше обслуговування. Привітні дівчата досить швидко все роблять, каву чекала менше 5 хвилин (хоча клієнти там були і до після мене)”
“Хороше місце розташування. Гарний привітний персонал. Чисто і охайно. Хороше дизайнерські оформлення кав'ярні. Зручні крісла і диванчик. Можна прийти і компанією. Хороша музика ненапрягаюча. Побільше б таких закладів.”
“Супер місце) десерт дуже смачний і непогана кава. Дякую !”
“Смачна кава і найсмачніші макаруни які ми з дівчиною пробували. Бариста дуже приємна, також заклад петс френдлі - була водичка для собачки та можливість купити смаколики. Інтерʼєр дуже яскраво прикрашений в осінньому стилі”
“Дуже задоволений цією кав'ярнею! Кава відмінна, зробили її швидко та якісно. Баріста привітний і знається на своїй справі. Ціни приємно здивували – доступні та справедливі. Ідеальне місце для швидкої перерви з смачною кавою.”
“Дуже люблю це місце) персонал привітний, їжа смачна, інтерʼєр затишний. Завжди беру суп і сендвіч з індичкою (половинку на місці, половинку з собою бо порція велика)”
“Ще 9 років назад везла своїх дітей у Львів, не обійшли увагою і цю затишну і атмосферну кав'ярню. За легендою, вони мають понад 50 варіантів кави зі своєю історією. Тоді перед кав'ярнею стояв не лише шикарний лев, а й діжка з кавою. Руки так і тягнулись взяти зернятко кави "на щастя" -і чому не взяла на сувенір? Зараз діжечки немає, дуже шкода, вона додавала свого колориту. Всередині затишно, атмосферно, зеркальна стеля з затемненним освітленням надає особливої атмосфери. Дівчатка -офіціантки дуже уважні, доброзичливі, дійсно знають меню та склад і особливості кожної кави. А ціни -перед кав'ярнею є листи з меню та фотографіями видів кави з відповідними цінами, в цілому не на кожен день, але доступними. При тому, що кава дуже смачна.”
“Супер!!! Якщо любите котів, і їхні пустощі, то Вам сюди треба зайти 100%”
“Кава з собою або можна посидіти за столиком і в своє задоволення попити кави. Хороший вибір, ціни середні. Якщо порівнювати з іншими кав'ярнями (to go). Кава досить насичена, не водяниста і не позбавлена. Лате з легкою піною, її не дуже багато, що також потішило ( бо іноді роблять так, що одна піна) На літній період є декілька посадочних місць, це дуже зручно, є вибір солоденького до кави і чаю. На літо досить різноманітні напої.”
“Чудова атмосферна львівська кав'ярня. Дуже смачна випічка. Апельсинове капучіно просто фантастичне. Чудове обслуговування. Затишне місце солодких мрій”
“Це була моя найулюбленіша кав'ярня в ТРЦ "Спартак" з ідеальним, як на мене, капучино та кавою як такою, смачними десертами і найсмачнішими горішками з солоною карамеллю! Чому ж ви зачинилися?”
“Дуже затишна маленька кав'ярня з найсмачнішою кавою у Львові.ще більше вона смакує,коли бариста бажає всім мирного неба і вдалого дня.”
“Вчора вперше зайшов у кав’ярню «Хліб з маслом» — і чесно, тепер розумію, чому стільки людей про неї добре відгукуються. Атмосфера там просто бомбезна: спокійно, затишно, і в повітрі пахне свіжим хлібом та кавою так, що хочеться залишитися надовго. Бариста — приємні та усміхнені, одразу відчуваєш, що їм не все одно. Каву зробили ідеальну, пінка — як у картинках, смак насичений. Мені сподобалось, що тут можна і швидко поснідати, і просто посидіти з ноутом чи книжкою, ніхто не підганяє. Атмосфера тепла, наче вдома. Якщо коротко — тепер це точно одне з моїх улюблених місць у місті.”
“Свяькувала свій ювілей і чоловіка. Кухня суперова, страви вишукані і смачні. Недавно була як гість на ювілеї у родича і знову неперевершено.Не шкодую, що порадила ваш ресторан ювіляру!”
“Офіційний працюють на все 100 Новий кольянщик файний Рекомендую і кухні стала гаразди краще”
“Так, одне з тих місць, куди варто іти з друзями який бюджет би у вас не був. Вареники, пельмені з пивом) Вино з морозивом. Приємні працівниці чарівні як їх кафе. І місце затишне. І місця зручні.”
“Дуже смачно !!! Обслуговування привітне.Дуже смачна піца з вітрини баварська,пироги великі взагалі смакота.Дівчата дуже швидкі приємні.Рекомендую всім друзям .”
“Неймовірно сподобалося, дівчинка Вікторія приємна і ввічлива , кава дуже смакувала. Обовʼязково прийду ще!”
“У закладі дуже затишно, офіціанти дуже привітні, усміхнені)) страви та напої також добрі”
“Якщо ви хочете поїсти простої домашньої їжі, швидко і дешево - то вам сюди. Як для закладу типу їдальні - 5 зірок. З мінусів - тут завжди людно, а столиків небагато. Або доводиться чекати, або йти в інший заклад. Їжа смачна, порції не дуже великі (не ресторанні), але нормально пообідати можна. І пюрешка просто ідеальної консистенції”
“Завітали в цей заклад після прогулянки парком і приємно провели час в затишній атмосфері на літній терасі ресторану. Нас зустрів привітний персонал, який за кілька хвилин приготував наше замовлення. Дуже смачна кухня та помірні ціни (якщо брати до уваги, що ресторан знаходиться в центральній частині курорту Трускавець). Ми залишилися дуже задоволені!”
Кафе «Оріана» розташоване у Трускавці на Тихому провулку, зовсім поруч із залізничним вокзалом — зручна зупинка для гостей курорту та тих, хто в дорозі. Це затишне міське кафе, де роблять акцент на домашній кухні, ситних порціях і доступних цінах.
“Дякуємо усьому колективу і власникам кафе-бару "Оранда", що у Бориславі по вулиці Всняній, за Вашу працю! Дякуємо за затишок, за комфорт, за смачну їжу, за прекрасне обслуговування, за бажання розвиватись і вдосконалюватись! Дякуємо за оазу щастя і комфорту в такий непростий час! Бажаємо процвітання! ЩИРО РЕКОМЕНДУЄМО!!!”
“Хороша якість обслуговування, смачна їжа яку доповнює хороша атмосфера”
“Прекрасний заклад! Кухня на високому рівні, порції щедрі, а десерти просто неймовірні. Обслуговування швидке і ввічливе, залишилися дуже задоволені.”
“Дуже класний заклад,атмосфера тепла й приємна, все охайно, затишно та зі смаком. Персонал усміхнений і доброзичливий, одразу створює гарний настрій. Враження тільки позитивні!”