Перша Пекарня Твого Міста Стрий
“Мені дуже сподобалася ваша пекарня. Була у вас декілька разів. І смачна випічка, і дуже смачна холодна кава. І є місце, щоб присісти разом з друзями й попити каву. Дякую вам!”
Знайдено 8 результатів
“Мені дуже сподобалася ваша пекарня. Була у вас декілька разів. І смачна випічка, і дуже смачна холодна кава. І є місце, щоб присісти разом з друзями й попити каву. Дякую вам!”
“Сподобалось. Затишне місце. Розрахований на будь який контингент людей. Смачна кухня, низкі ціни, персонал привітливий, зали і туалет доглянуті. Проводяться банкети, є жива музика. Молодці! Рекомендую всім завітати.”
“Все свіженьке.Кожні три дні-новий завіз. Якщо треба пригостити велику кількість гостей, а часу на приготування немає -то вам сюди”
“Ми відвідала ваш заклад…були приємно вражені,тепла атмосфера,нас приємно зустріли,гарно обслужили,все було на високому рівні!”
“Швидке обслуговування в магазинчику чисто , охайно розложений товар.”
“Дуже смачні високого рівня, як на мене перший заклад з такими якісними десертами в Стрию. Гарний вибір і дійсно смачно.”