Нова Пошта №2
“Хочу подякувати працівникам Відділення N2 у м. Борислав, вул. Шевченка, 33! За професіоналізм, оперативність обслуговування! Готовність допомогти розібратися з функціоналом Додатка НП і відповісти на будь які питання клієнтів Нової пошти. І просто за щирі усмішки, якими вони зустрічають кожного клієнта і... побажання ''Гарного дня'' після завершення операції! Бережіть свій Золотий фонд - Ваших працівників! Я завжди поспішаю, мені ніколи навіть глянути на їхні імена на бейджах, але... подяки вартий КОЖЕН! працівник цього маленького, але дуже ПОТУЖНОГО відділення! І великий плюс, для мене особисто, місцерозташування відділення! Якраз при центральній вулиці. А для мене, ''при дорозі'' від місця основних моїх продуктових закупів до дому. Так що навіть не доводиться відхилятися від повсякденного маршруту. І це дуже заощаджує мені час. З, повагою, клієнт Нової пошти з +/- 2015 року. А з січня 2023р. - постійний клієнт відділення N2 у місті Борислав! Юрій Луцишин. P.S. Працівники другого відділення - реально, КРУТІ! А посмішка милої дівчини, яка працює поруч з цими кремезними хлопцями - промінчик Сонця в найпохмуріший день!”