Готельно - ресторанний комплекс Галактика
“Гарний готель на свої три зірки , дуже привітний , усміхнений та турботливий персонал. Лише охоронець занадто серйозний та зосереджений. З мінусів- відсутність сніданків у вартості номеру. Нас прийняли навіть о 22:30. Задовольнили забаганку щодо номеру з ванною, а не душем. Надали ніж, додаткове ліжко, Додаткову каву за запитом, праску. А зранку запропонували Поплавати у басейні, що входило у вартість номера. Дуже задоволені, приємні враження. Рекомендую”