Огляд каталогу
- 4,154 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 4154 результатів
Перегляньте кухня у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,154 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 1,472,812 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухня з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Шептицький та інших міст.
“Інтер'єр скромний, але дійсно дуже смачні домашні страви. Ще мені дуже сподобалась подача з мікрозеленню. Ціни доступні.”
“Затишно, одразу помітно, що є відповідальний власник (доглянута територія, багато зелені). Незрозуміла реакція на прохання зробити тихіше музику, враховуючи, що зайняті лише дві бесідки. Досить дорого. Загалом приємно, чисто, ввічливі офіціанти.”
“Приємні дівчата- продавчині. Ціни нормальні. В магазині є багато хороших продуктів.”
“Відпочивали компанією протягом тижня. Все дуже сподобалося, чудовий котедж. На задньому дворі річка, в якій можна спіймати маленьку рибу. Прекрасні альтанки де дуже зручно смажити на шашлик. Невеликий мінус - поруч залізнична колія. Обов'язково навідаємось ще”
“Дуже сподобався відпочинок у п.Оксани. Були тут уже третє літо. Господарі привітні, ввічливі, дуже приємно сюди приїжджати. Дітям теж тут дуже подобається. Поруч річка, г. Погар, магазин. Із задоволенням приїдемо ще.”
“Чудовий басейн , де можна як гарно відпочити, так і професійно плавати. Зранку була група дітей, то шумно , як вони пішли то супер , людей не багато . Ціна зараз 250 грн дорослий , 200 грн дитина .”
“Дуже смачні круасани, 45-60 грн за круасан, є різні смаки, солодкі і солоні, різні начинки.”
“Дуже смачні чебуреки,тісто ніжне і хрустке ,начинка не витекла ,замовлення принесли за 5 хвилин ,є літня тераса .”
“Найсмачніші реберка і шашлик в Мостиськах”
“Супер дуже смачно. Але шкода не завжди працює витяг "північ"”
“Страви смачні, порції великі, ціни не високі, привітний персонал. Дуже задоволений. Дякую.”
“Маленький магазинчик у паркані.”
“Можна номер телефону до власника?”
“Зал гарний для невеликих святкувань. Працівники гарні, кухня смачна. Меню можна замовити на будь який смак.”
“Супер,сподобалось,дуже смачно!!!!”
“Смачно. Для зустрічі з друзями, файне місце”
“Гугл карта нас завела через такі дороги, що думали наші колеса залишаться там. Тож аналізуйте свій маршрут. В самій колибі досить гармонійно, затишно. Готують смачно, швидко. Ціни лояльні. Прекрасний вид з вікна. Дядько випасав вівців, вони наче дресеровані))). Дякую офіціанту, уважний хлопчина)”
“Вперше була в міні-отелі У Оксани в 2012 році. Тепер вже вчетверте . Кімнати на 1-2 мешканців, при кімнаті санвузол з душем. Будівля двоповерхова. На першому поверсі - місце прийняття їжі. Але не готування. Коли відпочивала тут перший раз, хтось з гостей смажив щось на салі. Цим запахом просочились обидва поверхи -це був жах. Господарі привітні, над душею не стоять, не слідкують за кожним кроком. Кондиціонерів немає, але я жодного разу не відчула спеки, вранці ще укриваюсь.”
“НАЙКРАЩЕ КАФЕ НА г.ТРОСТЯН! Все неймовірно смачне: грибна юшка, деруни, книдлики, налиснички, шашлик, картопля печена з салом, банош, борщ, мм..медовуха, глінтвейн, чай зваренням.. і ще багато іншого. СМАКОТА неземна !! Цінова політика підійде всім, дешево та чесно. Якщо їду кататися на Тростян, то завжди із задоволення обідаю у пані Єви. Це вжехороша традиція) Всім РЕКОМЕНДУЮ, це треба просто відвідати і самому переконатися. БУДЕ СМАЧНО та ЗАТИШНО! ДО ЗУСТРІЧІ ;)”
“Дуже хороші господарі, все сподобалось) Будиночок доглянутий, все чисто та охайно) Однозначно будемо приїжджати ще) Дякуємо)”
“Дуже сподобався даний заклад , їжа смачна , навіть якщо і розігріта, але вона смачна .”
“Все дуже смачно!!! Дійсно, смак домашніх страв!!! Однозначно рекомендую!!!”
“Дуже смачно, готують з любовʼю!!!!”
“Роли великі. Замовляла на доставку, все сподобалось!”
“Приємні господарі,гарний і комфортним будинок”
“Усе сподобалось: і їжа, і ставлення. І ціни приємні. Дуже дякую вам!”