Огляд каталогу
- 538 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 538 результатів
Перегляньте лікарі у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 538 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 40,011 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає лікарі з таких міст як Львів, Трускавець, Стрий, Винники, Східниця та інших міст.
“Недавній візит до амбулаторії був дуже приємним. Невеличка черга, не склала нам труднощів, всі ми люди! Особливо вразило, культура та ставлення до клієнта лікаря Столяр Дмитра, дуже культурно та виховано. Аж хочеться прийти ще! Успіхів Вам Дмитре та хороших пацієнтів!”
Професійні лікарі, сучасні матеріали й обладнання; кілька філій і можливість зробити знімок на місці.
“Заклад потребує ремонту, це однозначно, але є висококваліфіковані лікарі, привітні, доброзичливі. В підвалі лікарні знаходиться аптека, з надзвичайно привітною жіночкою-фармацевтом, яка завжди все порадить. Ціни у аптеці нижчі ніж у інших аптеках міста.”
“Хочу висловити щиру подяку чудовому лікарю-кардіологу Власюк Жанні Георгіївні. Це не просто висококласний фахівець, а лікар від Бога. Вона уважно вислуховує кожну деталь, пояснює все простими словами, щоб навіть найскладніші медичні терміни ставали зрозумілими. Відчувається величезний досвід, глибокі знання та справжнє бажання допомогти. Жанна Георгіївна вміє знайти індивідуальний підхід, вселяє спокій і впевненість, а її професійність поєднана з людяністю та доброзичливістю. Після консультації залишаються лише вдячність і відчуття, що ти в надійних руках. Рекомендую цього лікаря кожному, хто шукає справжнього професіонала, уважного, чуйного й компетентного кардіолога.”
“Працюю в неділю, яка береться іногородніх.”
“Хочу висловити щиру подяку чудовому лікарю-кардіологу Власюк Жанні Георгіївні. Це не просто висококласний фахівець, а лікар від Бога. Вона уважно вислуховує кожну деталь, пояснює все простими словами, щоб навіть найскладніші медичні терміни ставали зрозумілими. Відчувається величезний досвід, глибокі знання та справжнє бажання допомогти. Жанна Георгіївна вміє знайти індивідуальний підхід, вселяє спокій і впевненість, а її професійність поєднана з людяністю та доброзичливістю. Після консультації залишаються лише вдячність і відчуття, що ти в надійних руках. Рекомендую цього лікаря кожному, хто шукає справжнього професіонала, уважного, чуйного й компетентного кардіолога.”
“Хочу висловити щиру подяку своїй сімейній лікарці - Царук Галині Михайлівні. Вона вже понад 6 років є нашим сімейним лікарем - моїм, моєї дитини, яку веде з народження та чоловіка. За весь цей час ми жодного разу не стикалися з байдужістю чи непрофесійністю - навпаки, кожного разу отримували уважне ставлення, грамотні рекомендації, своєчасні скерування та щиру підтримку. Галина Михайлівна - надзвичайно працьовита, сумлінна та людяна людина. Її досвід, знання й доброзичливість викликають глибоку довіру та вдячність. Дуже приємно мати такого лікаря поруч - справжнього професіонала з великою толерантністю. Дякую Вам, Галино Михайлівно, за Вашу працю й турботу!”
“Швидка доїжжає швидко, все подобаєтся.”
“5 зірок ставлю Соломії Романівній,це людина з великої літери,я ніколи не зустрічала таких совісних лікарів”
“Чудовий стоматологічний кабінет. Лікую тут зуби з 1996 року. Приємні і ввічливі працівники. Хороша і здорова атмосфера. Тут я не боюсь стоматологів, бо вони справді класні.”
“Хороша оптика, дуже швидко зробили окуляри”
“Велика подяка всім лікарям і всьому медичному персоналу за кваліфіковане,уважне і добросовісне відношення до пацієнтів.Особлива подяка начмету Ярославу Юрієвичу!”
“Зверталася до Люксоптики ТЦ Спартак з приводу придбання лінз. Дуже вдячна за якісну консультацію та відповідальний підхід працівників. Буду повертатись ще. Дякую!”
“Рекомендую… Насправді зайшла, не знала , що мені потрібно з препарату по моїх симптомах, фармацевт дуже гарно провела консультацію, опитування, привітна та приємна в спілкуванні, підказала до якого лікаря звернутись і де саме… дякую за фарм опіку, дійсно рекомендую і вдячна!!”
“Хірург Валентин Ряшко це лікар від Брга”
“Хочу подякувати всьому медперсоналу Львівського обласного діагностичного центру за неймовірно велику роботу, жертовність і людяність у цей непростий для українців час, де багато наших захисників проходять обстеження, комісії влк і т.д. І я, проходячи тут тими днями діагностику, спостерігала за рухом хворих та лікарів. Приємно вражена людяністю, терпеливістю до людей, і особливою повагою до наших воїнів. Зокрема хочу подякувати за працю Романа Ігоровича Бичківського, (УЗД судин 313 каб)- чіткість, корисні поради, професійність, виваженість, делікатність, зацікавленість допомогти... Рівнож складаю уклінну подяку Пульмонологу Галині Львівній Лотоцькій за її велику жертовність, професіоналізм, відданість допомогти людині, і завжди з оптимізмом і підбадьоренням надихає людей вірити і надіятись на покращення здоров'я. І це дає результати... Також дякую за приємне і оперативне обслуговування у кабінеті "платні послуги". Хай Бог щедро благословить весь медичний персонал Центру, щоби пережити цей важкий час війни і надалі гідно послужити нашому знедоленому народові. ДЯКУЮ усім вам, наші медичні герої! З повагою монахиня Тетяна - Галина Головчак.”
“Відвідувала не раз УЗД, і можу зрадістю сказати що там прекрасний персонал, привітний, завжди усміхнений, і це дуже радує, своїх пацієнтів зустрічають з усмішкою. Лікар завжди пояснює все чітко та зрозуміло. Тому рекомендую кому потрібно звертайтеся саме сюди.”
“Гарна клініка, і кваліфіковані лікарі. Видаляли місяць тому вісімку, був важкий випадок. Але всьо пройшло добре, все прекрасно загоїлось і тепер більше не турбує. Також тут приємні ціни”
“Не знаю чому такі погані відгуки, мені все сподобалось. Подзвонила зранку перепитати чи вони працюють, мені любʼязно надали відповідь на мої питання і сказали приходити. Черги не було, але був інший пацієнт тому почекала хвилин 5 максимум. Процедура узд теж тривала не довго. Готовий результат дали відразу. Одним словом все сподобалось.”
“Андріана чудовий співробітник як я зрозумів вона реабілітолог яка єдина зі всіх допомогла мені, чудовий працівник я впевнений вона займе високий пост в цьому госпіталі !”