Санаторій Санта Марія - лікувально-оздоровчий готель з басейном
“Провели дуже гарні вихідні в цьому комплексі. Завжди залишаю чесні відгуки. Ціни на номери+ 3 разове харчування дуже адекватні. Діють знижки для військових. Проживання дітей (моїм 4 рочки) безкоштовно, але дитяче меню оплачується окремо. Ще дуже приємно здивувало особлива увага до дітей зокрема що є тапочки( придбати можна окремо) але халати видали для дорослих і дітей, в чому великий плюс що не треба брати з собою лишні речі. Дуже сподобалось обслуговування. Особиста подяка за турботу і розуміння адміністраторам(Марті та Іванці) з цими дівчатами відпочинок стає взагалі безтурботним. Особиста подяка за гарне обслуговування бармену Іванні і офіціантам Богдану та Іванні ( за такий сервіс і обслуговування було соромно їм не залишити чайові). За смачні страви вдячні шеф повару. Доречі меню яке входить в вартість дієтичне( якщо я вірно зрозуміла то і сезонне), але є і інше з чого вибрати. В комплексі є дитяча кімната де працює дуже привітна няня, яка дуже турботливо відноситься до діток. Є сауна і два басейна(літній і критий). Нажаль не має басейну для дітей. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною, є свій паркінг. В літку працює мангал і літня тераса. Відразу в готелі є джерел Нафтуся. Я рекомендую і чесно скажу я скоріше повернусь в цей комплекс ніж в Буковель. Хто шукає відпочинок в тиші + підлікуватися за адекватні(не всі гроші світу) то вам сюди. Окреме побажання по можливості зробити дитячий басейн.”