Огляд каталогу
- 55 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 71% З відгуками
- 62% З фото
Знайдено 55 результатів
Перегляньте м.стрий у Стрию. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 55 результатів у Стрию. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 3,371 відгуків та оцінок.
“Дуже сподобалося обслуговування☺️”
Аптека «Здорова Родина» розташована у Стрию на вулиці Григорія Коссака, 5 — це зручне місце, куди можна швидко зайти по щоденні аптечні товари та необхідні ліки. Заклад орієнтується на доступність і практичний сервіс для мешканців міста та гостей району.
“Учителі дуже добре навчають дітей. Кожного року у школі проводиться ярмарка для дітей. Я й сама була на цій ярмарці, бачила як діти продавали тортики,вареники і т.д. Дітям було дуже цікаво, а саме головне, що дітлахи збирали гроші для розвитку школи.”
“Рекомендуємо! Великий вибір і приємне обслуговування ❤️”
“Хороші вічливі працівники, класний приємний інтер'єр. Дуже смачно ситно і за достойну ціну. Гарантую всім хто буде голодний проходити повз✨✨✨”
“Дуже задоволена сервісом в цій оптиці. Великий вибір оправ, уважний персонал, допомогли підібрати саме те, що мені потрібно. Окуляри зручні та якісні. Рекомендую!”
“Якісний товар, хороше обслуговування, ввічливий персонал, швидка доставка. Величезне дякую магазину "Спортпанорама" і його персоналу за допомогу при виборі необхідних спортивних товарів!”
“Неодноразово звертався до цієї компанії, сервіс чудовий, завжди рекомендую своїм знайомим, і сам надалі буду звертатись”
“Швидко зв'язались, швидко відправили все, як і домовлялись. Деякі пишуть стосовно якості: ручна робота тому і вартує, що зроблено з душею. А у кого не вистачає уміння підігнати розмір та зробити розкладку за кольором, то вже їхня проблема”
“Чудове затишне кафе, дуже приємно сидіти на мансардному поверсі. Є wi-fi, телевізор(в нашому розпорядженні був пульт). А головне дуже дешево та смачно.Трішки більше ніж на двадцять гривень наїлись, відігрілись, зарядили телефони і подивились ТБ. Будемо в Стрию обовязково відвідаємо знову)”