Озера у Раковець-Новосілка, Бобрівка
“Гарне місце для відпочинку на вихідні. Є альтанки, місце для купання, дрова, мангали.”
Знайдено 14 результатів
“Гарне місце для відпочинку на вихідні. Є альтанки, місце для купання, дрова, мангали.”
“Я приємно вражений сервісом магазину. Тому що теж є власником інтернет-магазину, і знаю цю кухню з середини. Декілька днів назад замовляв 2 ремені чорного кольору. Мені прислали 1, і НЕ чорного а чорний з зеленим. Мене це не влаштувало. Я набрав менеджера магазину і виявив своє незадоволення покупкою. Мене вислухали, і сказали що готові виправити помилку. Вислали мені (ДУ-ЖЕ оперативно) 2 ремені які я хотів, а я повернув їм назад той що отримав. Тому: РАДЖУ даний магазин для покупок, тому що товар якісний, ціни розумні, і вони проявили гарний рівень клієнтоорієнтованості.”
“Купував взуття для походу, заодно прихопив смачних харчів. Дякую за якісне обслуговування!”
“Великий асортимент, хлопці дуже ввічливі, організація похорону на відмінно.”
“Гарне, чисте, достатньо велике озеро. Піску мало.”
«Над озером» — це дуже гарне місце зі смачним меню. Тут затишна атмосфера, що робить це місце рекомендованим для відвідування.
“Чудове місце для відпочинку,завжди затишно,чисто ,привітний персонал,незважаючи на постійне завантаження,розташування будинків не робить дискомфорту відпочиваючим(не має ефекту "сидимо всі за одним столом")Чудова природа , сосновий ліс ,озеро, та купа грибів в сезон, які можна збирати повз вашого будинку.Відпочиваємо тут що року по декілька разів (якщо є місце),дякую п.Івану за гостину.”
“Хороший магазин . Всім рекомендую”
“їзджу сюди багато років. умови спартанські. але природа неповторна”
“Затишне місце в спекотний літній день. Цікаво спостерігати за качками і лебедем.”
“Дуже гарне місце для відпочинку в двох. Затишне і тихе , чудові краєвиди. Сподобався сервіс , відпочивали чотири дні . Велика подяка власникам , та вдалого розвитку . Рекомендую це місце для романтичного відпочинку... ! Оцінка , 12 із 12-ти”
“Взагалі про магазин і дебільні реклами!!! А адреса магазину, дата реклами де??? "Автовокзал , ало !? - Адміністратор Вас слухає. - А автобус їздить!?. - Їздить!."”