Реколекційно-просвітницький центр "Еммануїл"
“Умови для перебування дітей чудові, персонал ввічливий і уважний до потреб дітей. Ваша дитина протягом дня точно не буде сумувати, хіба трішки перед сном.”
Знайдено 14 результатів
“Умови для перебування дітей чудові, персонал ввічливий і уважний до потреб дітей. Ваша дитина протягом дня точно не буде сумувати, хіба трішки перед сном.”
“Найкраща школа! Тут працюють професіонали!”
“Непоганий садочок. Хороші вихователі, не всі звичайно, але більшість з них))). Завідуюча з характером, але за садочок дбає. Майданчики для дітей старенькі, але загалом безпечні”
“Дуже затишна школа, чудові вчителі”
“Класні вчителі, приємний затишний будинок”
“Я там вчуся і мабуть накращий вчитель є Отець Андрій з Етики”
“Дуже чудова школа, невідмінно від моєї минулую, дуже добрі вчителі та дуже хороший стан школи”