Огляд каталогу
- 1,362 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 1362 результатів
Перегляньте обед у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,362 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 749,048 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає обед з таких міст як Львів, Трускавець, Стрий, Дрогобич, Самбір та інших міст.
“Дуже сподобалося! Чихіртму принесли швидко — смачна і ароматна. Хінкалі теж подали без затримки, соковиті й смачні. Окремо хочу відмітити чистоту в залі — столи охайні, приємно сидіти.”
“Завітали досить рано в 8.30, персонал привітний, обслуговування чудове. Десерти чудові! Крем-брюле дуже сподобався, в міру солодкий ніжний.”
“Дуже смачна кухня, оригінальна подача страв, вічливий персонал. Дякуємо за прекрасну вечерю!”
“Дуже смачно! Рекомендую! Дякую що соус був окремо, соус до качиної ніжки з анісом, а я його не переношу, так що дуже рада що його можна було спокійно викинути і їсти чудову ніжну качину ніжку з яблуками, які доречі дуже пасують по смаку до неї. Овочі гарні, картопля смачна”
“Загалом, заклад сподобався. Персонал дуже привітний. Страви перевершили всі очікування, було неймовірно смачно. Враження виключно позитивні.”
“Приємна атмосфера. Смачно, по-домашньому. Класно, що на терасі не палять, тому можна спокійно сидіти і насолоджуватися смаком страв.”
“Проходили поруч, відчули неймовірний смачний запах, зайшли, встановили що це яблучний штрудель, замовили, він був дуже смачний, тому 10/10”
“Неможливо не поділитися - це супер місце! Дуууже смачно, вишукано, приємно! Нажаль, фото немає, оскільки, скоштувавши, не могла не залишити відгук. Яловичі медальйони з овочами гриль- неймовірно смачно і красиво. Наступного разу спробуємо щось інше, здається, що це будуть такі ж враження. Рекомендую!!!”
“Одне з улюблених місць. Завжди усе буде смачне. Особливо комплексні обіди. Ребра стали менші і м'яса менше, може краще б ціну підняти. Бо страждає якість. Борщ зверху має шар олії, хоч сам дуже смачний, та жиру забагато. Офіціанти усі, що попадались нам, не надто привітні. От звичайні, нічого особливого. Може занадто втомлені. Іноді страву чекати дуже довго, наша страва вже давно була готова, а її не несли з бару нам. Та і офіціантів чекати довго треба. Навіть у будні дні, коли пустий заклад. А дівчинка на вході у п'ятницю зустрічала неймовірно привітна. Інтер'єр - витвір мистецтва! Кожен куток - неповторна краса! На мою скромну думку - найкращий ресторан української кухні.”
“Працівники дуже привітні та активні, хоча вже пізно. Дякуємо їм за старання та настрій. Ребра смачні. Соуси дуже гострі. Було б круто якби ви додали менш пекучий соус. Наприклад, сирний. Пиво Milk Stout прекрасне. Смачне темне пиво. Дякуємо!”
“Це нереально смачно, дуже дякуємо. ❤️❤️❤️Обслуговування, сервіс все на вищому рівні”
“Цей ресторан не перестає дивувати! Кухарі - просто чарівники. Адже їжа неймовірно смачна. Можна наосліп тицьнути пальцем у меню - завжди буде щось просто пальчики оближеш. А ще меню постійно міняється та доповнюється. Сезонні страви - бомбезні. Також, не можу не відзначити те який тут крутий персонал. Всі дуже приязні та ввічливі. Саме тут у WA розумієш, що таке справжній сервіс. І головне без лишнього пафосу. Просто і по дружньому. Ну і звісно стиль та інтер'єр закладу - затишно та радує око. Особиста рекомендація: страви з червоним тунцем. Наприклад туна гуакамоле. Спробуйте - не пошкодуєте.”
“Найкращий веганський рамен, який я їла! Трохи гостренький, але не занадто. Солодкі сирники теж досить хороші. Дуже гарне та швидке обслуговування. Улітку є місця на вулиці.”
“- Дуже гарний інтерʼєр; - Були вдень - було доволі тихо, не було живої музики, можливо через це втратилася частина атмосфери, на яку очікували; - Страви смачні; - Виключно через вартість страв вдруге не прийшов би - в тій же найдорожчій ресторації Галичини не менш смачно і також атмосферно”
“Дуже смачно! Брали Бограч, чебурек з бараниною , лимонад - просто бомба! Ще був салат з телятиною та спаржою - як для 225 грн, трохи малувато. Ціни, можливо, трохи вище середнього. Інтер'єр - затишний, персонал - ввічливий.”
“Це неймовірне місце ! Тепер моє найулюбленіше у Львові . І гарно і смачно . Сьогодні це був Борщ зимовий і це 100/10 . Дякую окремо Данилу і Даниилу ❤️❤️❤️”
“Здавалося би банальні страви - піца, макарони з сиром і солодкі пироги, але виконання незвичне і супер смачне. У звичайній піці начинки дуже багато, страшно подумати скільки її у подвійній піці. Мак ен чіз справді сирні і смачні. Пироги на 95% складаються з начинки і на 5% з тіста, що не може не радувати. Єдиний мінус це ну дуже маленьке приміщення, де всі сидять один у одного на головах ;(”
“Шукаємо Вітю, на питання чи мав контакт з іншою особою, Віктор тікає, особливі прикмети: Міягі”
“Кебаб чудовий, саме яловичий, курячий - як курячий, курятини вже доброї немає ніде, надіюсь заклад буде тримати марку, а не повторить долю конкурентів "кебабшеф" (коли якість на старті проекту переросла в просто бізнес на піку популярності). Тамаш - на сьогодні це найсмачніший кебаб у Львові.”
HoT DogerS — це міський фастфуд у Львові, в Галицькому районі, поруч із площею Князя Ярослава Осмомисла. Заклад позиціонується як місце, де можна швидко та ситно перекусити як удень, так і пізно ввечері або вночі.
«Криївка» — один із найвідоміших тематичних ресторанів у самому серці Львова, у Галицькому районі, куди приходять не лише поїсти, а й зануритися в атмосферу міста. Заклад є частиною ресторанної мережі !FEST і вирізняється впізнаваною концепцією та інтер’єром, що робить візит радше подією, ніж просто обідом.
“Випічка свіжа, хрустка й пахне домашнім затишком.”
“Не вперше туди іду щось смачненьке зʼісти) Якось там затишно і привітно)) Смачно і ситно))”
“Дуже гарне кафе. Приємна атмосфера, ввічливий персонал, гарна кухня, приємні ціни та можливість замовити їжу з собою. Нажаль в цьому закладі не поснідати - він починає працювати з 11.00 ранку. Рекомендую як для повсякденного відвідування так і для замовлення бенкету.”
“Смачно, приємно, душевно, для "своїх", справжня прихована перлина!”
“Дуже смачна піца, швидка доставка та приємний персонал. Величезне вам дякую!”
Гастро-кав’ярня «Кавун» розташована в Дрогобичі на вулиці Жупна, 2 — це місце, де формат кав’ярні поєднується з повноцінною гастрономією. Заклад зручний для короткої паузи на напій у центрі міста та для неспішної зустрічі за столиком у затишній атмосфері.
“Дуже добрі страви. Обслуговування швидке. Теріторія затишна. Рекомендую спробувати фірмові деруни.”
“Місцезнаходження супер. Недалеко від автовокзалу, жд станції та пішки можна погуляти до Дельфінарію, якщо любите піші прогулянки. На рецепції повідомили про знижки в ресторанах, дельфінарії тощо, ми ними скористались, дуже вигідно ця пропозиція. Просто безкоштовно до послуг готелю. Бронювали і оплачували номер для двох наперед. Сніданок включено. Досить хороший і ситний. Можна вибрати основну страву, на свій смак, плюс йде нарізка овочів, кілька шматочків ковбасок,сиру, хліба. На одну людину склянка холодного напою на вибір та гарячого. Поряд ж сувенірний ринок. Якщо дощ ж парасолі які можна використати. Персонал дуже компетентний і привітний. Залишились задоволеними готелем. З сусідніх номерів було чути, що хтось є, але шумоізоляція досить хороша. Постійно проти алергічна, що нам було вкрай важливо.”
“Відпочивали в листопаді 2024р. Все на високому рівні. Чисті, охайні, дуже теплі номери, смачне різноманітне меню , привітний персонал. Гарна, охайна, велика територія. Так тримати!”