Огляд каталогу
- 2,086 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 2086 результатів
Перегляньте обід у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,086 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 875,027 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає обід з таких міст як Львів, Трускавець, Стрий, Дрогобич, Шептицький та інших міст.
“Вперше вас відвідала і спробувала страви. Дуже смачно . За таку порцію страв,які я собі набрала , я заплатила 275 грн . Мені було дуже смачно ! Обов'язково ще і ще буду у вас куштувати страви . Дякую . Я рекомендую”
“Дуже хороший садок, дочка туди ходити не давно, але їй дуже подобається, нові дерев'яні меблі, незвичайні функціональні іграшки. Спасибі за те, що ви є і за щасливе дитинство моєї дитини”
“Дуже смачно готують,також є їжа на виніс (територія базару та центр міста) Окремо висловлюю подяку власнику даного закладу.”
Kebab King — це місце для швидкого та справді ситного перекусу в Самборі, за адресою вул. Валова, 14. Заклад спеціалізується на стріт-фуді у форматі «з собою», коли хочеться гарячої їжі без довгого очікування. У меню основний акцент зроблено на кебабі: його готують на замовлення та подають свіжим і добре збалансованим за смаком.
“Дуже смачно й ситно. Затишно й комфортно. Великі порції.”
“Дуже класні та дружелюбні працівники,завжди вітаються навіть роблять компліменти!усім раджу завітати)”
“Прекрасне обслуговування і смачна їжа. Дійсно приємно тут знаходитися”
“Санаторій "Верховина" на Богдана Хмельницького, 26 (не плутати з "Вілла 'Верховина') - це просто дуууже класнючий відпочинок, по-перше душевний та чуйний персонал, гарна та здорова їжа, домашня обстановка. По-друге, місцева природа вас зацікавить своєю красою, доступністю до ліса, гір і джерел. Файний санаторій, по доступній ціні, рекомендую!”
“Фірма супер, але таке пиво не вживаю, тільки живе - Бердичівське, Павлівське, Сангушко, Старий Звягіль.”
“Беру не вперше вже,свіже і смачне,персонал привітний,одним словом мені все сподобалось) беру коло Військового госпіталя)❤️”
“Дуже смачно) Ціни дешеві) Обслуговування на висоті))) Ви - найкращі)”
“Був з товаришами, всі вони дуже задоволені, смачно,швидко,приємний персонал. Раджу всім хто хоче смачно поїсти.”
“Бургери їли -смачні.Кава еспрессо теж.)”