Огляд каталогу
- 1,025 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 1025 результатів
Перегляньте овочі у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,025 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 375,300 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає овочі з таких міст як Львів, Стрий, Дрогобич, Самбір, Трускавець та інших міст.
“Понад 3роки звертаюсь до послуг. Помічаю що коли мало працівників то старша серед них Олена виходить на зал і посміхається і обслуговуває. Окремо дякую Галині на грилі і прибирає і скрізь допомагає Дуже гарно зарекомедував Максим розумника Успіхів”
“Завжди можна придбати необхідні свіжі продукти по прийнятним цінам. Великий асортимент товарів, постійні акції. Раджу відвідувати і купувати....”
“Ніколи не думала, що писатиму позитивний відгук персоналу, але цей день настав! Сьогодні ввечері команда Сільпо на Сахарова допомагала мені передивитись усі полички зі спеціями в пошуках сушеного імбиру і, навіть, дехто з них пішов шукати його на склад! Це був 5 магазин, куди я зайшла і надія знайти усі інгредієнти стала мене покидати. Чи то магія Різдва спрацювала чи то персонал направду перейнявся моїм намаганням спекти домашній штолен, але сушений імбир було успішно локалізовано і придбано. Окреме дякую працівникові Олегу”
“Плюси: маленький супермаркет, проте, зазвичай, можна придбати все необхідне; дуже приємний персонал; працюють доволі довго; є автомат з водою) Мінуси: ціни вищі ніж у конкурентів; через те, що приміщення маленьке, трішки важко ходити між полицями із товаром; випічка не дуже смачна, але, на рахунок цього, у кожного свої смаки.”
“Хочеться написати відгук про касира на вул Мікльоша . Жінка , працює не так давно ( можливо 1 міс +~) уточню ще як її звати , але як клієнт постійний та мешканець осбб квітка 1 хочу висловити подяку близенько , за те, що нарешті у магазині зʼявилась приємна людина . Рекомендую давати якісь премії ( чес слово) бо до того , була чорненька дівчина, то знаходитись в магазині було дуже не приємно ! Особисто писала скаргу ! А тут така приємна жіночка , що вже не так за товаром йдеш , як зарядитись позитивом !”
“Завжди свіжі овочі та фрукти , велий вибір товару, дуже привітливий персонал, адміністрація магазину завжди готова допомогти, дякую Вам”
“Піца прекрасна, поварі мають золоті руки. Піца краща ніж в будь якому дорогому ресторані. Багато начинки, тісто супер, обслуговування на вищому рівні . Замовляю і буду замовляти ще ! Рекомендую”
“Магазин халява вже не халява а просто продукты. Власниця магазину дуже приємна так як являється і продавцем. Ціни помірні з усіх магазинів на новому світі. Пані Галина чуйна і добра до кожного покупця. І саме головне продукти завжди свіжі. Рекомендую”
“Цікаві акційні пропозиції, багато власного імпорту, унікальна бонусна програма.Особливо товари з великими знижками перед новорічними святами”
“Якісний асортимент, помірні ціни, часто бувають акційні товари.”
“Чудовий магазин, прекрасний. В ньому є багато видів чипсів, сухариків, соків, води на різний смак, кожен найде те, що хоче. Важливо, що на вулиці Є. Коновальця є хоча би 1 магазин продовольчих товарів, а саме це і є "І.В.А." . Я не буду писати у відгуку щось погане, наприклад, те, що в вітринах з м'ясом літають такі ж жирні мухи, як і свиняча грудка, ні, я лише напишу, що я вдячна цьому магазинові, так як все ще не здохла з голоду:>”
“Бувають чесні акції, при зрівнянні цін з другими магазинами, приємно дивуюсь, наприклад куряча грудинка по 106грн... Дякую”
“Ввічливі продавці, на відміну від магазину на вул. С.Коваліва, 52г. Свіжа продукція.”
“дуже смачно, кількість їжі відповідає ціні, дуже швидка видача замовлення, однозначно 5 зірок”
“Хороша місцевість чисте повітря красота:”
“Прекрасний магазин, з натуральними продуктами”
“Зручний магазин у центрі села. Є все необхідне.”
“Чистота, обслуговування, якість продуктів, кондиціонер.”
“Широкий асортимент товарів і приємне обслуговування”
“Збс, по-пацанськи. Відчуваю блаженство і насолоду”
“Чистота, обслуговування, якість продуктів, кондиціонер.”
“Маленький магазин, але з широким асортиментом, приємні продавці які завжди допоможуть з вибором потрібного товару, свіжа та якісна продукція, рекомендую!”