Катафалк у Дрогобичі
“Щоро дякую пану Роману Романовичу за допомогу за підтримку в такий складний час. Вся робота була злагоджена і організована. Пан Роман взяв на себе складну частину організації і провів все дістанційно. В такий важкий час особливо відчувалась підтримка.”