Огляд каталогу
- 26 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 26 результатів
Перегляньте пам'ятки у Трускавці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 26 результатів у Трускавці. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 6,922 відгуків та оцінок.
“Приємні господарі,гарний і комфортним будинок”
“Пощастило побувати в цьому чудовому храмі на Великдень. Неймовірні відчуття від служби і дійсно святкової атмосфери. Раджу відвідати не залежно від ваших релігійних сповідувань.”
“Чудове місце для проживання - затишно, близько до нижнього бювету. Вілла на 6 двокімнатних номерів. Деякі номери - з великими балконами і м"якими меблями на балконі. На віллі є невеличка кухня, пральна машинка. Прямо на віллі є косметолог та масажисти. Із недоліків - дещо скрипуча підлога, але до цього звикаєш ) Зупиняюсь тут вже 4 роки поспіль.”
“Дуже цікавий, атмосферний і самобутній музей, в якому можна ходити годинами. Багата художня експозиція. Дітям дуже сподобалася виставка механізмів Леонардо да Вінчі, до яких можна торкатися і крутити)))”
“Садиба у самому центрі, 5-7 хв до бювету. Номер затишний . Чисто та комфортно. Є все першої необхідності. Зручний матрац та чиста постіль, гаряча вода цілодобово. Привітні господарі. Щиро рекомендую. Приїдемо ще в "Маргариту" і не раз.”
“Місцезнаходження супер. Недалеко від автовокзалу, жд станції та пішки можна погуляти до Дельфінарію, якщо любите піші прогулянки. На рецепції повідомили про знижки в ресторанах, дельфінарії тощо, ми ними скористались, дуже вигідно ця пропозиція. Просто безкоштовно до послуг готелю. Бронювали і оплачували номер для двох наперед. Сніданок включено. Досить хороший і ситний. Можна вибрати основну страву, на свій смак, плюс йде нарізка овочів, кілька шматочків ковбасок,сиру, хліба. На одну людину склянка холодного напою на вибір та гарячого. Поряд ж сувенірний ринок. Якщо дощ ж парасолі які можна використати. Персонал дуже компетентний і привітний. Залишились задоволеними готелем. З сусідніх номерів було чути, що хтось є, але шумоізоляція досить хороша. Постійно проти алергічна, що нам було вкрай важливо.”
Ресторан «Тандир» розташований у Трускавці на вулиці Суховоля, 10В і вирізняється атмосферою східної гостинності та виразним тематичним інтер’єром. Це місце, куди зручно зайти і на сімейну вечерю, і на зустріч із друзями, коли хочеться насичених смаків та яскравої подачі страв.
“Сьогодні вирішили спробувати "Янтик на грилю" (печений чебурек на грилю) з начинкою з фаршу, сиру та зелені. Чекали на замовлення 10 хвилин. Смачний янтик! Начинки не жаліють. Ціна такого смаколика - 40грн. Сподобалося, що подали на одноразовій тарілочці з картону, додали ще серветки. Обслуговування гарне.”
“Нещодавно замінили шланги. Супер”
“Дуже сподобалося. Гарні сніданки, ввічливий персонал. Буду рекомендувати цей готель.”
““Перебування в Mirotel Resort & Spa у Трускавці стало справжнім подарунком! З моменту заїзду відчувається турбота, увага та високий рівень сервісу. Номер надзвичайно затишний, просторий і бездоганно чистий — ідеальне місце для повного відпочинку. Особлива подяка ресторану: їжа тут просто фантастична! Кожна страва продумана, свіжа й дуже смачна — від сніданків до вечері все було на найвищому рівні. Атмосфера ресторану тепла й комфортна, а подача страв — як у найкращих європейських готелях. Персонал — неймовірно привітний, уважний і професійний. Відчувається, що тут справді дбають про гостей. Відпочинок у Mirotel був ідеальним, це місце, куди хочеться повертатися знову! Щиро рекомендую!””
“Дуже смачна піца і чудовий сервіс, Ліана і Христина чудові дівчата, посміхаються кожному гостю, до таких хочеться повертатись”
“Якщо ви хочете поїсти простої домашньої їжі, швидко і дешево - то вам сюди. Як для закладу типу їдальні - 5 зірок. З мінусів - тут завжди людно, а столиків небагато. Або доводиться чекати, або йти в інший заклад. Їжа смачна, порції не дуже великі (не ресторанні), але нормально пообідати можна. І пюрешка просто ідеальної консистенції”
“Пам'ятник, як пам'ятник, шкода, що немає інформації, хто це був”
“Була в цьому готелі 5 разів в період з 98 по 2004рр, на той час був отель не поганий, але дуже сумно що його так і не поновили на сучасний манер. Шкода. Високу оцінку ставлю тільки за гарні спогади з дитинства”
“Невеличкий стильний будиночок. Має вигляд нового. Розташований у досить жвавому місці. Поряд з маршрутами відпочивальників до Нижнього бювету. Є можливість відремонтувати механічний або електронний годинник. Замінити батарейку, тощо.”
“10 серпня 2024 року ми з подругою поїхали на екскурсії від туроператора "Девіс" "Карпати+Скелі Довбуша". Жіночка, яка запропонувала нам поїхати саме сюди нас попереджала, що нам сподобається. Що екскурсовод у нас буде дуже гарний. Але щоб на стільки... Ми не могли собі і уявити. Нашим екскурсоводом був Роман. Як ми дізналися пізніше, він має історичну освіту, тому його розповіді, пронизані юмором, були дуже змістовні, цікаві, але прості для сприймання. По дорозі ми постійно крутили головами: подивіться зліва, подивіться справа... Легенди, казки, історичні події... Все разом і так цікаво! Найбільш запам'ятається подорож по лісу до скельного масиву. Неймовірна красота! Ми не просто милувалися природою, ми визнавалися назви різних дерев, їх особливості. Ми фотографувалися біля кожної скелі. Колобок, баба Яга, Лев... Їх там так багато... І вони дивовижні. Роман допомагав знаходити найкращі ракурси, сам фотографував. Коли підійшли до Скель Довбуша, пройшли серйозний інструктаж. А далі... Він сам страхував кожного туриста, подавав руку і виводив крізь скелі кожного. Це неймовірно‼️ Ту красу, яку показав нам Роман ми запам'ятаємо на цілий рік і в наступному приїдемо ще і обов'язково підемо подорожувати ще раз з турфірмою "Девіс" і Роман, і неважливо куди. З ним буде цікаво всюди. Дякуємо щиро‼️”
“Дуже смачний шашлик: і курячий і свинний, ніжний, ароматний, соковитий. Сирний суп дуже оригінально подається, на диво багато прошуто, смакує супер! Офіціантка привітна, швидко принесла меню, прийняли замовлення. Ціни помірні. Гарний вигляд з тераси. Всім рекомендую!”
“Дякую за організацію гарного відпочинку в готелі Весна.Всім задоволені(також дуже приємно,що повернули кошти за лікування, тому що не підійшли процедури за станом здоров'я)”