Огляд каталогу
- 523 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 523 результатів
Перегляньте пекарня у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 523 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 89,491 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пекарня з таких міст як Львів, Дрогобич, Стрий, Шептицький, Самбір та інших міст.
“Новий магазин у моєму районі.... Він хоча маленький, та є все необхідне.... Працівники дуже ввічливі, завжди з радістю Вам допоможуть...закінчився цукор, я запитала, мені принесли за декілька секунд.... Тут печиво, цукерки пофасовано маленькими порціями в окремі пакети, за які вам не доведеться платити як наприклад у Сільпо по 3 грн...тому щиро рекомендую...”
“Дуже смачно і затишно ❤️ І працює в час, коли все закрите)”
“Дуже все смачне і свіже. Велика дяка пекареві Максимові завжди привітний і приємний, продавець-молодець завжди усміхається. Вже там купую 3 роки і хлібобулочні вироби і хліб (рекомендую квадратний білий цебулевий і булочку з маком. Хачапурі завжди беру з собою, хто не пробував варту спробувати)”
“Дуже смачний хліб, особливо "Тостовий" і "Урожайний". Працюю на данному підприємстві і бачу все із середини, можу запевнити що технологічний процес і чистота на дуже високому рівні. Умови праці (по Львову) хороші, а так вище середнього. Були дуже смачні паски на Великдень. Рекомендую хліб та булочки з першого хлібзаводу!”
“Просто найкраща кондитерська. Дуже висока якість і неймовірний смак. Також робили замовлення на весілля, всім надзвичайно сподобалось❤️”
“Чудовий магазин, привітний персонал, доступні ціни і широкий асортимент товарів. Мені не дуже подобаються супермаркети цієї мережі через безлад і неорганізованість, але саме цей магазин приємно вразив”
“Дуже затишний маркет. Є все необхідне. Майже в центрі Львова. А головне, нам як приїжджим- єдиний нормальний магазин, який ми знайшли, щоб купити звичайні, а не ресторанні продукти. Виявилося, що в центрі Львова не так вже і просто купити звичайної води чи соку, чи дитині якогось печева. Тож цей маркет саме те! Ціни не високі. Персонал вічливий, розмовляють на чистій українській мові- як бальзам для душі!”
“Магазин в якому завжди можна купити найсвіжіші овочі)”
“Саме чисте Близенько серед всіх, що є у Львові І асортимент більший, ніж в інших”
“Хороший близенько, пʼять зірок бо чудові працівники Доєднююсь до коментаря нижче: так, базові овочі часто таке собі, нажаль”
“ПРИЄМНИЙ І АДЕКВАТНИЙ ПЕРСОНАЛ Є ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ТАКОГО МАГАЗИНУ.”
“Змінилося керівництво і змінилося ставлення до людей. Тепер за всім слідкують, тільки свіжі продукти, посмішки на обличчях працівників”
“Чудово,що відновили випічку Різновид тортиків вражає Дуже подобається асортимент магазину та персонал Дуже круто,що магазин поруч Ви класні”
“Хто любить якісну і смачну їжу, то її можна придбати в мережі «Грузинський хліб», зокрема на вулиці Княгині Ольги. Свіжа випічка впродовж дня, а за півціни зранку на другий день. Гарний приклад, як творити щось добре і бізнес.”
“Широкий вибір, низькі ціни, висока якість, обслуговування на високому рівні, практично домашня атмосфера. Постійно акції з знижками. Рекомендую”
“Хороші ціни (порівнюючи з іншими магазинами), завжди свіжі овочі та фрукти, смачна випічка”
“Великий супермаркет у смт Східниця, який допомагає місцевим жителям та гостям курорту не згинути з голоду. Ціни та асортимент зможуть порадувати людину з різною сумою в гаманці. Весь час є якісь акції. Зустрічаються продукти зі знижкою мінус 40 відсотків, а на хлібобулочних виробаш щодня після 20:00 діє постійна знижка. Інколи буває, що товар розбирають і він знаходиться у дорозі. Супермаркет має добре розташування, що є добре для людей які приходять пішки та приїздять на власному авто. В середині супермаркету є банкомат Приватбанку, хоча він не відображається на мапі банкоматів на сайті ПриватБанк.”
“Там можна справляти пишні весілля”
“Недорогий супермаркет .Люблю купляти тут кури гриль, та булочки з часником. У цьому супермаркеті є своя пекарня, тому випічка свіженька та запашна. Доречі тут ще є міні їдальня.”
“Приємний продавець, швидко обслуговує!”
“Ми відвідала ваш заклад…були приємно вражені,тепла атмосфера,нас приємно зустріли,гарно обслужили,все було на високому рівні!”
“Дуже смачні чебуреки. Точно рекомендую.”
“Хороші привітний персонал, дуже смачно”
“Завжди можна придбати необхідні свіжі продукти по прийнятним цінам. Великий асортимент товарів, постійні акції. Раджу відвідувати і купувати....”
“Хочеться написати відгук про касира на вул Мікльоша . Жінка , працює не так давно ( можливо 1 міс +~) уточню ще як її звати , але як клієнт постійний та мешканець осбб квітка 1 хочу висловити подяку близенько , за те, що нарешті у магазині зʼявилась приємна людина . Рекомендую давати якісь премії ( чес слово) бо до того , була чорненька дівчина, то знаходитись в магазині було дуже не приємно ! Особисто писала скаргу ! А тут така приємна жіночка , що вже не так за товаром йдеш , як зарядитись позитивом !”