Огляд каталогу
- 185 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 185 результатів
Перегляньте продукти у Стрию. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 185 результатів у Стрию. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 34,411 відгуків та оцінок.
“Сподобалось. Затишне місце. Розрахований на будь який контингент людей. Смачна кухня, низкі ціни, персонал привітливий, зали і туалет доглянуті. Проводяться банкети, є жива музика. Молодці! Рекомендую всім завітати.”
“Чудова атмосфера,гарне обслуговування.Страви,то шедевр,витвір мистецтва.Все дуже смачно.Рекомендую першочергово!!!”
“Дуже смачно готують. Затишні місця. Зручне розташування. Приємний і цікавий інтер'єр. Фахові і досвідчені працівники. Завжди порадить щось "цікавеньке". До речі, гарне музичне оформлення. Разом з тим, помірні ціни. Одним словом, вражає! Хочете гарно відпочити, Вам сюди.”
“Дуже хороший м’ясний магазин! Завжди свіже м’ясо та смачні ковбаси. Продавці уважні й привітні. Завжди приємно заходити!”
“Смачна кава. Вперше знайшла тут каву Рафаелло, яку довго шукала. Ще й з улюбленою цукеркою Рафаелло!) Ввічливий персонал, один з хлопців явно любить свою справу і це додає ще більше насолоди до її вживання. Трішки б більше простору та столиків. Бажаю цій кав'ярні розширення!”
«Салон перукарня Face to Face» — перукарня у Львові. Серед послуг: стрижки. Усередині підтримують затишна атмосфера.
“Мій син, після садочку, тільки сюди. Вибір товару, доволі великий, власники- добрі й привітні люди. Рекомендую”
“Чудовий магазин, який так і хочеться назвати своїм. Привітний персонал, широкий асортимент товарів, всі продукти свіжі. Недавно оновились і тепер стали ще кращими. Видавати почали чеки і ти можеш прийти і потримати товар в руках, прочитати про нього (чого колись не можна було зробити). Всі товари зручно посортовані і їх всіх одразу видно. Також тут є кавовий апарат і термінал.”
“Недавно зайшов в Кебаб Бро, давно в них не був, скуштував сирну шарму, отримав гастрономічне задоволення. Обслуговування 5, чудові дівчата. Шаурмісту окреме дякую. Всім рекомендую!”
“Хороше місце розташування, чистий туалет. Ввічливий персонал. Є свіжо спечений хліб і кілька видів хотдогів, гамбергер. Цікавинкою є наявність 2 стелажів з книжками, які можна купити. Є різноманітні акції та знижки на пальне. Кілька видів перекусів типу байгеля з куркою чи салатику. Швидка автомийка правда тільки ззовні - 120 гривень максимально з сушкою.”
“Гарна велика заправка. З затишним кафе у середині. Можна смачно перекусити у дорозі Є обмін валют що дуже зручно. Ціни в кафе як на заправці.”
“Дуже подобається мережа магазинів АТБ. Великий вибір продуктів і "демократичні" ціни. Раджу відвідати.”
“Дуже затишне, атмосферне, як зараз модно говорити, місце. Смачна кухня, доброзичливі і харизматичні хлопці офіціанти”
“Св'яткували день народження. Сподобалось все!!! Дуже смачна, вишукана кухня! Привітний персонал, сучасний інтер'єр. Хороша музика. На вулиці красивий задній дворик з альтанками, дитячим майданчиком, озерцем... Не дорого! Дуже задоволений! Раджу всім!”
“Чудовий сервіс! Дуже привітний персонал, посиділи на вулиці поговорили з персоналом. 3 приємних котика. Смачна іжа та особливо КВАС! Раджу зайти!”
“Несподівано приємний заклад на об'їзній Стрия. Кавказька кухня, смачні страви з мангалу. До м' яса пасує домашній самогон :)”
“Був. Пив. Радів. від усьго що споживав і бачив. І раджу - зайти, випити від душі, зрадіти душею і написати ще один гарний відгук про дійсно НАЙКРАЩЕ пиво у Стрию.”
“Хороший асортимент товару, приватний персонал. Завжди враховують побажання клієнта. Приємно та чисто.”
“Хлопчина що працює готує смачні хот доги і каву)))) бажає хорошого дня дякую)”
Ресторан Familia розташований у Стрию на вулиці Тараса Шевченка — це місце, куди приходять не лише повечеряти, а й красиво відсвяткувати важливі події. Заклад добре підходить для сімейних зустрічей, днів народження та урочистостей, де важливі атмосфера, сервіс і подача страв.
TistoBar By 612km — це сучасний заклад у Стрию на вулиці Андрія Корчака, де можна швидко та смачно поїсти в невимушеній атмосфері. Простір орієнтований на щоденні візити — від обіду в будній день до зустрічі з друзями під легку музику.
“Типова заправка. На відміну від сусідньої, що значно більша за розмірами і пасажиропотоком, має дизель пульс.”
“Класний магазин, безліч м'ясних смаколиків”
“Знайшов цю доставку ну трохи більше години тому на карті, по критеріям - найближче до нас і найвищий бал. Зайшли на сайт, побачили акційні пропозиції, замовили три позиції, через 20 секунд дзвінок від оператора і через 45 хвилин піца була вже вдома. До речі, є один косячок, не зважаючи, що ця піцерія в кілометрі від нас, піца все ж була теплою, а не гарячою, це трохи здивувало, на це варто звернути увагу власникам, але ще більше здивувало те, що коли вперше відкрив вдома кришку коробки, я побачив ну просто те саме, що і на фото на сайті, просто піца з картинки, по інгридієнтам все дуже добре: прошутто, хамон, салямі, свіжа зелень і помідори черрі, на рибній піці лосось, а бортики, блін, таких смачних бортиків ніде не бачив, зазвичай в наших коробках з під піци залишалась ціла купа, але не з цієї піци! Ми дуже задоволені, реально найкраща піца, що ми бачили у Львові, на Науковій ще Ла П'єц хороша. П.С. Риба в піці як на мене спірне рішення, але є зауваження до того що якщо вже є риба в піці, то вона має бути ідеально свіжою, на піці попався 1 шматочок риби який вже давав про себе знати що він, ну з вчора так точно полежав. Ставлю 5 через те, що вигляд і смак піци з того що я бачив до цього тягне на 6 з 5, але так як тут всього 5 балів максимум, і є пара маленьких моментів, то 5 абсолютно заслужена оцінка.”
“Все свіженьке.Кожні три дні-новий завіз. Якщо треба пригостити велику кількість гостей, а часу на приготування немає -то вам сюди”
“Футо-суші та чай глітвейний були дуже смачними та якраз до зимової погоди)))”
“Найсмачніші суші в нашому місті ! Все завжди свіже і дуже смачне . Часто замовляємо їх ,тому щиро рекомендую .”
“Дуже смачні та завжди свіжі торти. Ціни невисокі.”
“Досить тісний супермаркет...Але на касі працює дуже ввічлива приємна жінка зі світлим волоссям...Побільше б таких приємних касирів в наших супермаркетах!!!”