Огляд каталогу
- 758 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 758 результатів
Перегляньте піцерія у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 758 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 236,296 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піцерія з таких міст як Львів, Стрий, Шептицький, Трускавець, Дрогобич та інших міст.
“Випадково попали в данний заклад. Приємно здивовані, СЕРВІСОМ двоє офіціантів були ДУЖЕ привітні. Ціна - достатньо адекватна. Чай - бризги шампанське неймовірно смачний як для мене! Їжа смачна. Треба трошки почекати але це цього вартувало ! РЕКОМЕНДУЄМО !!!!”
“Дуже любимо цей заклад, надзвичайно смачно,привітний персонал та НАЙКРАЩА КАВА у Трускавці)”
“Якщо ви бажаєте отримати гарний сервіс, смачні та ситні страви-вам 100% сюди! Заклад дуже затишний, теплий і з приємним краєвидом з вікна, вибір страв- кожен знайде собі щось смачненьке до душі, кухня чудова і не викликає ніяких проблем. Ввечері грає жива музика, але не гучно, тож дискомфорту нема. Тепер найголовніше, що мотивує повернутись сюди знову, на сніданок, обід і вечерю- це обслуговування, наш столик постійно обслуговувала пані Оксана, неймовірно приємна людина, завжди все швидко і якісно, володіє потаємною навичкою розуміння ваших бажань на відстані:) Дуже вдячні за такий щирий і теплий прийом! Це робить заклад «своїм та домашнім» Тож якщо ви хочете отримати приємні емоції, смачну їжу та гарний настрій-вам необхідно завітати саме сюди!”
“Дуже приєм місце. Гарно готують. Але є одне побажання. В меню потрібно вказувати які із 12 алергенів входять до вашої страви. Бо писати, що в салат входить соус і не писати, що в ньому є гірчиця дуже небезпечно. А все інше чудово.”
“Банкетний зал...жива музика за рахунок закладу 2 год. Та помірні ціни. Дуже смачно.”
“Хороше місце щоб піти на пиво з компанією.”
“Дуже смачно, ситно, доступно і вчасно! Всім рекомендую :)”
Papa Lounge — це атмосферний лаунж-заклад у Новояворівську на вулиці Шептицького, де поєднуються відпочинок у стилі lounge та барна культура. Це місце добре підходить як для спокійного вечора, так і для зустрічей із друзями у невимушеній обстановці.
“Сьогодні з подругою замовляли шаурму!такого кайфу від їжі ніколи не отримувала!ця шаурма отримала стільки компліментів!кайф!!!!!!❤❤❤”
Ресторан Manifik розташований у самому серці Самбора — на площі Ринок, що робить його зручним місцем для зустрічей, обідів і вечірнього відпочинку в центрі міста. Заклад позиціонується як простір із затишною, спокійною атмосферою та вишуканою подачею, де приємно провести час без зайвого поспіху.
“Дякую,за вашу повагу і турботу,Вікусі дякую.З повагою військовослужбовці .Маріуполя,Сум,Запоріжжя.”
“Дуже смачна кухня! Атмосфера класна,гарно все зроблено))”
“Дуже привітний персонал і гарна випічка. Постійно купуємо. Ще й акційні пропозиції до піцци завжди є.”
“Офіціантка Юлія і бармен Нінна найкращі дівчатка у всьому світі, як б не вони то імперії б не було, ми їх любимо і поважаємо прошу підвищити їм зарплату і дати премію!”
BAZA — це сучасний заклад у Шептицькому на вулиці В. Стуса, де поєднуються міська атмосфера та нестандартний для невеликого міста інтер’єр. Сюди зручно заїхати як на швидкий перекус, так і на неспішну зустріч із друзями за кавою чи вечерею.
“затишно,комфортно і смачна кава”
“Гарний вибір товару, завжди все свіже”
“Єдине місце в Болехів на сьогодні, де можна поїсти вранці. Кафе Вікторія працює з 9 ранку. Усі інші заклади з 11 чи 12. Дуже смачна кухня. Все по домашньому. Чистенько та приємна атмосфера. Звичайно це не ресторан, але смачно як у найкращих закладах, а ціна як у їдальні.”
“Дуже класний заклад. Смачна їжа, хороший персонал.”
LA П’ЄЦ — це піцерія, де готують смачну піцу. Тут приємне обслуговування, а страви коштують своїх грошей. Це місце, де завжди раді гостям.
“Брюховичі біля чебуречної. Вхід платний. Загальний пляж - пологий вхід. Віп пляж - десь метр п'ятдесят біля трапу. Чисто, пісочок. Для дітей - дитячий майданчик і дві надувні гірки (цін на гірку не знаю) Є туалет, душова і переодягалка. Працює кафешка - готують смачно. Порції не великі. Ціни на вхід, лежаки і альтанки - на фото. Також на фото меню закладу. Ну і номер телефону також на фото. В загальному - рекомендую. Не є дешево, але в загальному воно того варте.”