Огляд каталогу
- 758 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 758 результатів
Перегляньте піцерія у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 758 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 236,296 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піцерія з таких міст як Львів, Стрий, Шептицький, Трускавець, Дрогобич та інших міст.
“Смачно, привітні, уважні. Проводять різні цікаві майстер-класи. Поряд є їхнє приміщення "Мармуляндія" для розваг малечі де багато спортивно-розважального приладдя і діти весело проведуть час під наглядом інструкторів.”
“Смачна піца, коштує своїх грошей) с копченою ковбаскою супер, на рахунок сирної то щось в неї не вистачає... На мою думку треба тонше розкручувати тісто та довше його тримати. Обожнюю коли молоді люди починають свою справу)”
KEBAB & PIZZA — це заклад, що пропонує один з найкращих кебабів у Бориславі. Персонал тут працює на вищому рівні, що робить обслуговування приємним та якісним.
“Доброго дня! Відпочивали в отелі на днях усією сімʼєю . Хочемо відмітити приємних дівчат в дитячій кімнаті , Марʼяну і Марію ! Наші дітки були дуже задоволені часом проведення з ними в кімнаті. Вихователі уважні, турботливі й знайшли підхід до кожної дитини, поприносили нам різні поробки з паперу і орігамі . Великі молодці! Дякуємо!”
“Готують смачно,швидко і не дорого.Для студентів супер!”
Піцерія & суші Figaro (Фігаро) розташована у Сокалі на вулиці Героїв УПА, 60 — це зручне місце, куди заходять і на швидкий перекус, і на вечерю з друзями. Заклад поєднує формат піцерії та суші-меню, тож тут легко обрати страви на різні смаки в одному замовленні.
“Продавці приємні , завжди раді покупцям і пропонують хороший свіжий товар. Купувала рибу морожену дуже смачна і сонна і свіжа.”
“Дуже дякую персоналу закладу за хороше обслуговування. Оскільки у нас не було можливості підїхати, меню склали за нас, вислали на вайбер і все узгодили дистанційно. Все зробили максимально оперативно та смачно! Ми задоволені і рекомендуємо цей заклад!”
«Віктор і Я» — це родзинка міста з вишуканою та смачною кухнею. Тут обслуговування на високому рівні, а затишна атмосфера.
“Дуже смачно, дуже ситно, не дорого. Рекомендую”
“Дуже дуже смачна кава від баристи( дівчини) дякуєм за таку каву смачну, та класну усмішку”
“Чудове місце, щоб відсвяткувати день народження або весілля”
“Найкращій заклад в місцевості . В наявності є піцца і традиційна їжа”
“Дуже гарне та атмосферне місце. Розташування неподалік від оперного театру. Їжа смачна, але якщо приходити на сніданок, то дуже довго роблять. Персонал привітний. Рекомендую всім, хто хоче добре поїсти і приємно провести час.”
“Давно наслухана про цю піцерію але якось ніяк не вдавалось відвідати, оскільки локація далекувато від нас. Нещодавно все-таки вирішили відвідати. Перечитала відгуки і трохи насторожилась) Проте враження після відвідування виправдали поїздку. Кухня - дуже смачна, дійсно смак Італії. Не пригадую коли востаннє бачила такий асортимент піц) Вражаюче. Також куштували салати і напої. Все сподобалось. Обслуговування - трохи треба почекати. Але ми пішли на випередження і визначившись зі стравами підійшли всередину (бо сиділи в альтанці на вулиці) і зробили замовлення. Хвилин за 15 все було у нас на столі. Територія велика тому очікувано, що потрібно чекати особливо на вихідні коли досить людно. Але працівники молодці) Територія велика, дуже гарна, доглянута. Є великий вибір локації де сісти на кожний смак. Для дітей багато розваг (майданчик, тарзанка, качелі…) В альтанці були пледи для тих хто хоче зігрітися. Це приємно. Ліхтарики на вулиці. Всередині чисто та затишно. Так по-домашньому, як італійці люблять) Природа навколо тому це гарне місце, щоб відпочити і смачно поїсти. Приїдемо ще)”
“Дуже класне місце. Замовили піцу на конкретну годину і коли прийшли все було готово щойно з печі. Піца дуже смачна, рекомендую.”
Розташований у Дрогобичі, Львівська область, «Млин» — це заклад, який поєднує ресторанний формат із атмосферою святкувань та живого відпочинку. Це місце часто обирають для сімейних зустрічей і подій, де важливі смачна кухня, музика та затишок.
“Хочу поділитися враженням заправки Окко і А-ля мінут , сьогодні 15.01.2025 близько 23:00 відвідували А-ля мінут,та Окко,хочу зауважити,що дуже приємні дівчата працюють,борщ та суп дуже смачні,і помірні ціни,Пані касирша на Окко дуже приємна,заїжджайте і відвідуйте!)”
612 Bistro — це найкращий заклад швидкого харчування в Моршині. Їжа тут завжди свіжа та недорога. На другому поверсі знаходиться піцерія, де готують смачну піцу, бургери та кальмари в паніровці.
«Парадізо ресто піца» — це затишний заклад у Мукачеві, де роблять ставку на ситну італійську класику та невимушену атмосферу. Ресторан зручно розташований у місті, тож його легко обрати як для швидкого обіду, так і для неспішної вечері.
ДС Бістро — це затишний заклад у Раві-Руській на вулиці Є. Коновальця, де можна швидко й смачно поїсти без зайвого пафосу. Формат бістро добре підходить і для короткої перерви в дорозі, і для буденного обіду в місті. На офіційній сторінці закладу вказано, що тут працюють у форматі ресторану/бістро з можливістю поїсти на місці.
Кафе «Home» — затишна кав’ярня у Славському за адресою Івана Франка, 3а, створена для неспішних перерв між прогулянками та поїздками в гори. Це місце з домашньою атмосферою, де зручно зайти на каву, перепочити та провести час у компанії.
“Однозначно будемо заходити ще не раз. Брали соляночку, овочі на грилі, сердечки і деруни. Ну це все не просто смачно, а насолода”
“Піца супер! Дуже смаччно, досить велика піца, смачні інгредієнти, не підгорівша(як у більшості відгуків), доставка дуже швидка (за 30 хв вже було під будинком!) :)”
“Дуже смачна піца та роли. Швидка доставка. Завжди обираю панда піца Номер товарного чеку 784419”
“Усе дуже смачно, гарна подача, приємне обслуговування та затишна атмосфера. Салати смачні, овочі в них свіжіші, ніж в інших закладах. Піца — просто 10/10: смачна і гарною подачею.”
“Все сподобалося)черги не було )лате зробили швидко)дівчата приємні)”
“Нещодавно відвідав BRO Прийшли з товаришом пообідати Замовили два ЧізБургера Залишилися задоволені від надзвичайно смачного бургера Приємне обслуговування та досить затишно! Дякую )”
“Дуже затишно, є де залишити дитину на двох бейбіситорів.”