Огляд каталогу
- 74 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 74 результатів
Перегляньте рідини у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 74 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 5,790 відгуків та оцінок.
“Хочу подякувати майстру за відмінну роботу! Він не тільки замінив роз'єм живлення на платі, а й змінив термопасту. Все зроблено на найвищому рівні. Рекомендую!”
“Можна нормально проконсультуватися, ціни адекватні, але фото товару на стелажах треба додати сюди”
“Дорого но зате швидко працюють. Здавши аналізи, що відсилаються на Львів, результати можна отримати того ж дня, причому на їхньому сайті із сповіщенням на телефон.”
“Дякую хлопцям за якісну та швидку роботу. Ціни приємні, навіть досить. В ході роботі не виникло "лишніх нав`язливих витрат", як це роблять на інших сервісах, особливо при обслуговуванні жінок. Масло замінили швидко, ходову все перевірили, дали рекомендації. Роботою задоволена, приїду ще!”
“Доброго дня ! Хотів би залишити дуже гарний відгук про майстра !) Приїхав з проблемою на авто гольф 7 2014 року - помилка асистента освітлення та помилка ближнього світла правої фари ! Приїхавши на місце мені все приємно , адекватно пояснили , роботу всю сам переглядав як і що робиться, все акуратно та з досвідом ! Поломки вирішили , ще підказали по іншій проблемі - дуже радий, що потрапив до такого спеціаліста ! Ціна також приємна !)”
“Робив капіталку мотору і ходову Брав запчастин в цьому магазині,залишився дуже задоволенний поскільки ремонт дорогий тому моніторів ціни в інакших магазинах. В хлопців виявилася ціна значно приємніша ніж в інших. Менеджери приємні на спілкування і розуміються в своїй роботі. Вже пройшов місяць після ремонту задоволений цілком. Тому раджу всім даний магазин”
“Робив діагностику на volvo C30 мотор D5 професійна діагностика,в Стрию найкраща всім рекомендую.”
“Приємно вражені підходом до дитини та фаховістю медичного персоналу. Вміло зробили забір крові у дитини”
“Це самий адекватний магазин, прекрасний сервіс, все вирішується в один день. Задоволена технічним рівнем і цінами. Швидко, якісно, кваліфіковано. Всім рекомендую!”
ПП «Ярема Автосервіс» — це автосервіс у Дрогобичі, куди звертаються, коли потрібен результат, а не «спробуємо подивитись». Тут спеціалізуються на роботах, пов’язаних із ГБО та точною діагностикою, щоб автомобіль працював стабільно й без сюрпризів.
“Хочу щиро подякувати Нікітюк Людмилі за її професіоналізм, уважність і тепле ставлення! Забір крові пройшов абсолютно безболісно, швидко і спокійно. Людмила створила приємну атмосферу, пояснила кожен крок і просто подарувала гарний настрій з самого ранку. Дуже вдячна за людяність і турботу!”
“Дуже ввічлива і приємна медсестра, маніпуляцію провела акуратно і майже невідчутно.”
“Забір крові зробили дуже класно! Вперше в житті знайшли "сліпу вену" і мені не було боляче ❤️. Я дуже вдячна за такий рівень професіоналізму. Бо зазвичай забір крові у мене є досить проблемним і потім рука болить 2-3 дні.”
“Працюємо з даним магазином близько десяти років підбір запчастин завжди на високому рівні менеджер Юрій завжди порадить по якості та вартості запчастин!!!!!”
“Дуже вдячний Михайлу з яким ми співпрацювали з приводу покупки, та саме головне підбору двигуна!, на наше авто. Як би не він то ми б купили не той двигун, бо наш майстер з ремонту сам напутав який потрібен двигун. Михайло творчо підійшов до підбору, та змог доказати, що ми замовляємо не те що нам потрібно! І так воно і було! Велике дякую GlobalCars та її співробітникам за допомогу та оперативність ну і професіоналізм співробітників Михайло-ενχαρηστω πολη!!”
“СТО з кваліфікованим і привітним персоналом. Роблять якісно і швидко, авто не перетримують безпідставно, що часто буває у сервісах. Зручна локація на трасі.”
“Попередньо записався, все зробили за 30хв. Дуже зручно. Дякую”
“Карантину дотримуються, при вїзді необхідно зателефонувати і погодити вїзд на період карантину. Оператор просто котик, швидко все вирішила”
“Не знаю, мені топчик! Але неділя вихідний!”
“Досвідчені майстри, чистенька зона ремонту. Швидко замовляють запчастини, якщо треба. Раджу цю станцію для техобслуговування авто.”
“Недавно робив електрику , віднеслися відповідально , задоволений роботою сервіса.”
“Гарне обслуговування, приємний персонал, завжди затишно . Забір провели безболісно та з першого разу.”
“Класний магазинчик по VAG. Ціни доступні. Більшість витратників завжди в наявності.”
“Звертались двічі. Перший раз - заправляли фріон, а другий, бо він витік. Одразу скажу не з причини хлопців, зламався вентилятор. Записались наперед, бо дійсно машин багато і це один із факторів, що роблять якісно! Швидко визначили причину, а потім, коли ми придбали деталь, швидко замінили. Вже їздимо більше пів року, проблем немає з кондиціонером. Ціни теж демократичні. Отож, можу спокійно радити сервіс! По кондиціонерам вони справжні професіонали!”
“Справжній смак кебабу! М'ясо ніжне та соковите, спеції відчутні, але не перебивають смак. Лаваш свіжий і м’який, а соус ідеально доповнює все. Дуже сподобалося — обов’язково повернуся ще!”
“Найкращий Ескулаб у Львові. Весь персонал супер професійний, завжди акуратно беруть всі аналізи і дуже уважно ставляться до всіх пацієнтів. Жодного разу за декілька років користування не було ніяких нюансів. Навіть попри те, що мої вени доволі тоненькі, дівчата жодного разу не пробили. А це є показником високого професіоналізму!”
“Найкращий шиномонтаж у цілому Львові ціни шикарні без черг роблять якісно швидко недорого хлопці РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ ЛЬВІВ НАУКОВА 35 А ЗБОКУ СІЛЬПО”
“Вперше була на цій мийці. Враження супер. Привітні дівчата адміністратори. Величезне дякую хлопцям,( третій бокс) прекрасно виконали свою роботу. Я дуже задоволена. Машинка нереально числа. Дякую”
“Водила свого сина здавати аналізи до вас. Не знала, як дитина відреагує на таку стресову ситуацію для нього. Але все пройшло чудово. До синочка дуже уважно ставились та пояснювали під час забору аналізів, що роблять, та для чого це все. Він уважно слухав і майже не боявся. Приємно вражена таким теплим ставленням персоналу. Якщо буде потрібно здавати аналізи знову, то точно прийду до вас!”
“Надійне СТО! Користуюся послугами вже понад 13 років — і кожного разу залишаюся задоволена. Ввічливе ставлення, роботи виконують швидко та якісно. Рекомендую всім, хто цінує професіоналізм і хороший сервіс!”