Садиба "У Надії"
“Відпочивали з чоловіком 3 8 по 22 квітня. Враження чудові від Східниці, від будинку Наді, та й сама господиня дуже приємна жінка. Умови проживання гарні. Будинок затишний, кімнати великі, нові меблі, сантехніка, кухня теж велика, чиста. Обов'язково в наступному році приїдемо до Східниці, і тілько до Надії!”