Огляд каталогу
- 40 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 40 результатів
Перегляньте соус кафе у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 40 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,925 відгуків та оцінок.
“Частий гість, все ідеально. Найкращий заклад в цих районах. Перекусити, посидіти в приємній атмосфері- вам точно сюди!”
“Улюблений заклад у Львові! Підійде для задоволення будь-яких потреб - чи то посмакувати коктейлями, чи смачно поїсти чи зігрітися авторськими чаями. Щира рекомендація❤️”
“Кафе зі смачною гарячою домашньою їжею!!!!!!!!! Виходжу з потяга і знаю що там завжди поїм справжню їжу, а не піцца-бургери. Мені особисто неважлива модність приміщення( бо інші пишуть що не гарно, як столовка...) Це дійсно смачна їжа!!!!! Дякую!”
“Приємне і затишне місце, піца дуже смачна, тісто ідеальне, начинка "багата" і свіжа. Приємна атмосфера і привітний персонал. Однозначно рекомендую для відвідування.”
“Прекрасне обслуговування, повністю задоволені. Широкий асортимент,враховують найменші деталі, кур'єр молодець,йому окремі слова вдячності,загалом 10/10 Всім раджу”
“Пройти повз Кримську перепічку неможливо. Одна з найкращих випічок яку я коли-небудь їв у своєму житті. Крим - це Україна!”
Ресторан «Ту Стань» у Бориславі (Львівська область) — це місце, куди заїжджають не лише поїсти, а й відчути атмосферу гостинності та локального колориту. Заклад позиціонується як атмосферний ресторан з акцентом на авторську кухню та якісні інгредієнти, що особливо відчувається у фірмових стравах і соусах.
«Барабський Міст» — це невеликий атмосферний ресторан у Бориславі, розташований на площі Івана Франка, де відчувається локальний характер міста. Заклад вирізняється колоритним інтер’єром у стилі нафтовидобувних промислів XIX століття, що робить візит не лише смачним, а й тематично цікавим.
Піцерія «OlliO PIZZA» — затишний сімейний заклад у місті Сколе, розташований на вулиці Степана Охримовича. Це місце, куди зручно заїхати як місцевим, так і туристам дорогою через місто, щоб швидко та смачно поїсти без зайвого пафосу. Основний акцент закладу — піца, яку готують на замовлення та подають гарячою.
“Дуже подобається сервіс, меню, персонал і ціни. Рекомендую! Інтер'єр і екстер'єр заслуговує окремої уваги! Очі розбігаються, щоб помітити всі деталі!)”
“Від самого початку відкриття даного кебабу я сюди заходжу поїсти. Дуже подобається атмосфера закладу Привітний персонал І саме головне смачні кебаби Лаваш м'ягкий, соуси смачні (без лишніх присмаків) А в булці це взагалі найситніший із всіх у Львові кебабів Незважаючи на черги персонал всерівно дуже швидко подають кебаби Чесно кажучи майже ніде не знайдеш такий великий кебаб за таку ціну. Найкраща зміна (Фото додаю)”
“Дуже смачно все, справжня хачапурі по аджарські, салати смачні, шашлик, картопля, вино і напої, все на вищому рівні, хоча судячи з їх входу не хотіла заходити, якийсь він не презентабельний, і добре що зайшли”
“Затишне місце біля кільцевоі дороги, є багато альтанок у хвойному лісі. Можна святкувати з великою компанією. Є дитяча площадка з качелями і гіркою. Меню вибір слабенький, про що говорить назва "Шашлична". Є свіжий шашлик, салати, соки, випивка, печена картопля, або фрі. Загалом гарне місце на природі.”
“На тому місці будують будинок. Там їх більше немає. Існує думка, що вони переїхали неподалік, та я не зміг знайти. Поряд є заклад "Кощацький паб" в якому теж є добрі чебуреки, та то вже зовсім інша історія...”
«Я Люблю Кебаб» — це заклад швидкого харчування у Дрогобичі на вулиці Івана Мазепи, де роблять ставку на ситні страви з м’ясом та фірмовими соусами. Це зручне місце, щоб швидко перекусити в місті або взяти їжу з собою.
“Смачна кава, доступні ціни і хороше обслуговування, а головне - прохолодно)))”
“хороший бар культурненько дуже чистенько хороших персонал дуже все сподобалось але лишень є 2 фото”
“Деруни просто бомба. Смачно, не дорого, привітній персонал. Єдине що погано, це те, що не можна розрахуватись карткою.”
“Поки куштував тільки бургер. Дуже смачний, великий, сочний)) Ціни хороші, до карантину адаптовані, багато "своїх" клієнтів. Сподобалось.”
“Замовляли з дружиною на двох Піцу Салерно та Сирники з кокосовим соусом. Піца смачна, однією з переваг є тонке тісто, та й бортики загалом непогані. Однак все ж піца трохи була жирною і карамелізована цибуля не надто вписувалася (можливо маринована б підійшла краще). Проте, піцою в загальному я залишився задоволеним. Сирники не розпадалися, я лише запам'ятав що були солодкі і соус дуже сильно не відчувався через це. Піцу отримали через 10 хв і сирники через 17 хв, доволі швидко, тому сервісом залишився задоволеним. Зал просторий. Так як ми сіли недалеко від входу було прохолодно, тому якщо є місця всередині краще йти туди.”
“Смачно ,доступно і найголовніше не потрібно довго чекати,обов'язково завітаю ще:)”
“Тільки но сходив у заклад I love Kebab і на просьбу зробити гострий кебаб кухар Володимир зробив настільки смачний кебаб що готовий був на стіни вилазити від такого гастрономічного оргазму, а гострота настільки була ідеальна що будь який любитель гострої їжі буде від кожного укуса асолоджуватисята ростягуваи таку смакоту не зможе аж ніяк, сервіс просто неймовірний, приємний, швидкий, як і швидкість та вправність кухаря, коротко кажучи рекомендую заклад біля шувару та оцінюю на всі 100/10 хто хоче просто скуштувати справжній смачний кебаб по адекватній ціні, та різноманітнити своє гастрономічне турне по чарівному місту Лева”
Master Kebab Drohobych — це заклад швидкого харчування у Дрогобичі на вулиці Михайла Грушевського, де роблять акцент на кебабі та швидкій подачі. Формат підходить і для обіду «на ходу», і для ситного перекусу, коли хочеться чогось м’ясного та ароматного.
“Дуже смачно, ситно, доступно і вчасно! Всім рекомендую :)”
«Шаурма Львів» — це дуже класне місце, де можна смачно пообідати. Тут неперевершена кава та смачна шаурма. Часниковий соус додає особливого смаку.
“Найкраща кава в усьому Ковелі але чому вона у Львові”
“Цього місця вже немає. там продають лише дорогі напівфабрикати ручної роботи”
“Дуже смачні чебуреки. Точно рекомендую.”
“дуже смачно, кількість їжі відповідає ціні, дуже швидка видача замовлення, однозначно 5 зірок”
“Мені дуже сподобалися сніданки: недорогі і смачно. Особливо італійський самий смачний. Плюс: відкривається з 09.00 ранку, що для Трускавця дуже рано. Ми брали проживання без харчування. Не люблю бути привʼязаної до графіків і у селентано можна смачно поснідати і недорого. Рекомендую”