Огляд каталогу
- 15 Всього бізнесів
- 4.5 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 15 результатів
Перегляньте сто у Винниках. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15 результатів у Винниках. Середній рейтинг 4.5/5 на основі 1,075 відгуків та оцінок.
“Оперативна робота і доречні поради працівників значно зекономили мій час і гроші! Раджу всім!!!”
“Чудовий сервіс, відповідальне ставлення до клієнта і роботи. Окрема подяка молодому майстру за розвал на проблемній машині, все чітко, їду кайфую, дякую друже.”
“мив недавно авто, все круто усе сподобалось!”
“Років 4 тому не заслужено поставив сервісу 1 зірочку. Тоді мені були не зрозумілі причини відмови в обслуговувані мого авто( Гольф 4). Зараз все стало на свої місця) Сервіс спеціалізується і фокусується на вузькому колі марок(vw, skoda)від певного року випуску, що робить його професіоналами своєї справи. У них завжди в наявності потрібні запчастини, ремонт проводять швидко і якісно. Тому я із задоволенням і без жодних сумнівів звертаюсь туди вже 2 рік, і Вам рекомендую). Окремо хочу виділити територію - вона охайна, доглянута - зовсім не типова для більшості СТО. Є місце для очікування, гамак у саду. Звертайтесь - не пожалієте.”
“Ті два лисих ставляться до вашого авто як до свого, не жаліючи жодної волосинки на своїй голові.”
“Нещодавно відвідав СТО для ремонту свого автомобіля, і залишився дуже задоволений. Персонал привітний та професійний, швидко діагностували проблему і детально пояснили, які роботи потрібно виконати. Ремонт був проведений якісно та у встановлені строки. Особливо сподобалося, що мене постійно тримали в курсі всіх етапів роботи. Також приємно вразили адекватні ціни та гарантія на виконані послуги. Загалом враження позитивні, і тепер я знаю, до кого звертатися у разі необхідності. Рекомендую це СТО усім, хто шукає надійний сервіс!”
“Звернулась в даний сервіс для ремонту машини з проблемою із замком багажника та освітленням фар. Роботою майстра п. Василя залишилась задоволена. Він зробив повністю діагностику автомобіля та досить професійно та компетентно усунув несправності. Хоча мені прийшлось очікувати дещо більший час на оригінальну запчастину, але на разі все працює добре.”
“Брав шини зимові, задоволений, цього тижня взяв літні, балансуються добре , ціни в порівнняні з іншими одні з нижчих.”
“Школа добра не справидливо ставлять оцінки”
“Ремонтувала свою машину, замовляючи запчастини у компанії AutoLegend, все приїхало вчасно, ціна відповідає якості, дякую вам за оперативність і консультування по телефону!”
“Дуже задоволений навчанням в школі. Нарікань в сторону адміністрації, викладачів, інструкторів немає. Особлива подяка викладачеві Оресту.”
“Приємний власник, розказав показав”