Торти від шефа
“Дуже смачні торти від шефа! Особливо Наполеон! Привітна та уважна продавчиня. Кава хоча з кавомашини але духмяна та смачна! Рекомендую усім мешканцям то гостям Східниці!”
Знайдено 3 результатів
“Дуже смачні торти від шефа! Особливо Наполеон! Привітна та уважна продавчиня. Кава хоча з кавомашини але духмяна та смачна! Рекомендую усім мешканцям то гостям Східниці!”
“Дуже смачна кава та десерти, комфортна атмосфера та завжди привітний персонал.Дякуємо за смачний відпочинок, успіху вам!”
“Найсмачніший хліб,який я їла. Ще так смакував в дитинстві, коли привозили свіжий і гарячий. Чудовий асортимент. І окремої уваги і подяки заслуговують кондитерські вироби : в міру солодкі, крема без присмаку спереду, смакують чудово! Велика подяка всьому колективу, засновнику, технологам, пекарям, водія і продавцям”