ТОП-ТУР
“Дуже гарно відпочили з школярами у Львові. Вчителі, батьки, учні висловлюють щиру подяку організаторам "Топ-туру Львів" за цікаве дозвілля, комфортні умови проживання, любов до дітей і професії. Особлива подяка пані Анні за допомогу у вирішенні організаційних питань.”