Огляд каталогу
- 1,132 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 1132 результатів
Перегляньте ужин у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,132 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 706,153 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає ужин з таких міст як Львів, Трускавець, Стрий, Дрогобич, Самбір та інших міст.
“Оригінальна місцинка. Смачна кухня. Дуже красиво всередині.”
“Подобається, що завжди є сезонні пропозиції, тому завжди можна спробувати щось нове. Люблю заїжати як і на МакДрайв щоб швидко щось перекусити і взяти каву в дорогу, або коли є час, то можна і посидіти в закладі поїсти. Працівники всі дуже ввічливі, сервіс на високому рівні”
“Чуррос реально дуже схожі на справжні іспанські. За шоколад респект.”
“Затишне кафе, дуже смачні шоколадні конфети власного виробництва, штрудель, глинтвейн.”
“Неодноразово святкували дні народження-і дитячі (це особливо ,бо дітеам дуже сподобалося),і дорослі)Неймовірно смачна кухня за доступною ціною,затишне кафе,привітний персонал) Тепло,затишно,смачно,комфотно-рекомендуємо)”
“Дуууууууже смачно , адекватні ціни , найкращі стейки у Львові , однозначно відвідайте цей заклад .”
“Чудове місце з приємною атмосферою! Дуже ввічливий персонал, який уважно ставиться до гостей. Страви смачні, подача красива, все свіже й ароматне, рекомендую всім спробувати! Інтер’єр затишний, ідеально підходить як для дружньої зустрічі, так і для спокійної вечері. Обов’язково повернуся ще раз. Дякую за незабутній вечір)”
“Завітали до Вас на вечерю, довго не могли обрати страви, тому попросили офіціанта нам допомогти. Він своїми рекомендаціями попав у саме серденько❤️… Було дуже смачно і затишно, обслуговування не навʼязливе, але офіціант був уважним до нас. Щиро дякуємо, впевнена що повернемось до Вас ще не раз!!!”
“Смачна кухня:) Особливо сподобалися равіолі з сьомгою. Є своя тепла атмосфера. Дуже приваблює те, що сидячи на терасі кафе можна насолоджуватися чудовою архітектурою каплиці Боїмів. Музика не заважає, а є вдалим доповненням до тематики закладу. Здивувала креативна подача солі і перцю в пляшечках з-під пробничків алкоголю:)”
“Смачненько ,може бути.Заклад орієнтуєтся на здорове харчуванн(я на мене)замість майонеза та кетчупа сметанковий соус,кукурудзяна лепешка.Ціни помірні.Персонал вічливий та люб,язний.В бонус дали пахнючку в машину.”
“Їжа дуже смачна, хінкалі, м'ясна тарілка - просто супер. Обслуговування гарне і швидке. Офіціант Вероніка дуже приємна і клієнтоорієнтована. Дякуємо!”
“Я відкрила для себе це місце, коли відвідала Вікторія Гарденс. Так як в них є великі та малі розміри, то це дуже зручно. Маленька пінсета на 4 шматки як раз досить щоб наїстись. Вчора ми вирішили замовити доставку. Виявилось, що у них своя доставка, безкоштовна від 200 грн. Доставили за 25 хв (Для Львова це дуже швидко) Пінса не схожа на піцу, швидше на чабату з відкритою начинкою. І це справді смачно. І тісто, і начинка. На фото: пінса з авокадо і червоною рибою. Та пінса з прошутто та брі і малиновим сиропами.”
“Щиро дякуємо «Гуцульському двору » за надзвичайно смачну Святу вечерю з 12 страв. Усе було дуже смачно, по-домашньому та з дотриманням традицій. Такий формат справді економить час і дозволяє насолодитися святом без зайвих клопотів. Особливо сподобалися кутя та вареники просто неперевершені! Щиро рекомендую всім, хто цінує”
“Гарний заклад, щоб провести час у невеликій компанії. Хороший алкоголь, смачні ребра і особливо смачний бургер з рваною яловичиною. Хотілося б бачити таємні бокси від вас”
“Вишуканий ресторан з автентичною італійською кухнею та надзвичайно приємною атмосферою. Страви приготовлені на високому рівні — смачні пасти, піца та десерти з якісних інгредієнтів. Інтер’єр елегантний і затишний, ідеально підходить для романтичної вечері або особливої події. Обслуговування професійне та уважне, персонал дбає про кожну деталь.”
“Дуже класна дегустація та неймовірно смачні страви”
“Це чудове місце, особливо в суботні вечори, але через велику кількість відвідувачів було проблемно знайти столик. Вільних не було, мені запропонували тимчасовий столик, який стояв з резервом, лише на 1 годину. Погодилася і була приємно вражена швидкістю подачі страв – всі були на столі за 5 хвилин. Виносили їх оперативно, а за 30 хвилин ми вже закінчили вечерю, тож навіть при тому що люди прийшли на 20 хв раніше свого резерву ми встигли доїсти. Вишнева та смородинова наливки виявились чудовим доповненням. Хачапурі смачне, обов'язково спробуйте. Грибна юшка на жаль не вразила. Сирник звичайний, але приємно, що є десерти. Хотіли замовити бургер, але сказали, що не зможуть його приготувати.”
“Зайшли в сб ввечері, було спекотно і ми думали, що може не бути вільних місць. До нас одразу підійшов офіціант і запропонував столик на двох в хорошому місці на диванчику. Замовлення принесли одразу, пиво було хороше, як завжди у Кумпелі) Цікавий антураж, обслуговування хороше. Аби лиш не зіпсувалися!”
“Концепція закладу , атмосфера і інтерʼєр ідеально продумані до найдрібніших деталей Офіціантка справді хотіла нас нагодувати , як мама чи бабуся, спитала, чи ми голодні , коли почула ствердну відповідь, порадила взяти страви, які швидко приготують, при тому вислухала перелік того, що ми не їмо, а в кожного свої кулінарі бзіки і допомогла обрати страви, які нам максимально смакували. Тому сервіс на всі 100 При тому були в обід, відвідувачів Було багато, але дуже швидке обслуговування Офіціантка також порадила в подальшому бронювати столик , бо заклад невеликий і має своїх клієнтів, яких ми власне бачили Вони приходили , де їх уже чекала їжа на столиках Страви велетенські і ситні, Ледве подужали , але наїлися Куштували гефелте фіг, хелзель та фалафель Усе рекомендуємо Прийдемо вдруге , бо є ще що пробувати”
“Багато років ходимо в Мʼясо і справедливості і він змінюється тільки на краще. Трохи сумуємо за величезними стейками з відкритого вогню. Але все рівно дуже смачно і затишно!”
“Перший раз мене зачарував, просто неймовірно смачне пиво з відтінками імбиру вже попало в моє серце і боби, боби просто відпад. Якщо не любите боби як я, послухайте мою жінку і спробуйте тут”
“Мали можливість забігти сюди ввечері, були вперше, не знаємо як вдень, але саме у вечірній час все виглядало дуже магічно та атмосферно. Довелося трохи почекати на вільний столик, але це було не довго і того варте :) Якісне обслуговування, цікава подача, смачні страви та напої, гарна атмосфера з лампами повсюди, а також дуже файно підібрана музика. Єдине, що було не дуже - то брудний туалет :(”
“Люблю цей заклад за атмосферу, автентичність та наливки. Офіціант Олег дуже уважний.”
“Стильно, гарно, дуже затишно і дуже по-львівськи. Всі без винятку страви, які подали нам на бенкет, були чудові. Смак, подача, якість продуктів - в усьому відчувається любов до того, що тут створюють. Ну і беззаперечний "перчик" закладу - офіціант Роман. Десять зірочок. Дотепний, доречний, мегауважний, з ноткою справжнього галицького гумору. Дякую щиро від себе та всіх гостей, ви - супер!”
“Зайшли сім'єю пообідати і не прогадали! Гарна атмосфера, чудове обслуговування! Не сподівались, що порції будуть досить великі, тому замовили стільки, що об'їлись). Дуже смачно))) дякуємо, приїдемо ще) Фото зробили, як вже трохи поїли, бо були вражені)”
“Надзвичайно смачний стейк на кістці, боул з тунцем - простенький, без смаку, не було авокадо, зате більше додали тунця. Інтер'єр сучасний, обслуговування приємне)”
“Чебуреки смачні, томатна сангріта - цікава штука, за можливості ще повернусь. Рекомендую”
“Чудові враження, і все смачно! Бургери, банош, чай-кава і тд. Дякуємо пану Віталію за допомогу і увагу до дітей.”
“Брав дві піци в Truffaldino — Chorizo та Dello Cheff. І залишився дуже задоволений) Тісто — це просто окрема історія. Ідеальна структура: ніжне, добре пропечене, легко розкушується, без надмірної жорсткості чи “гумовості”. Саме те, що хочеться від якісної піци. Загальне виконання — на високому рівні: піци приїхали теплими, виглядали апетитно і смакували ще краще. Дякую за сервіс і якість! Однозначно рекомендую та планую замовляти знову.”
“Смачна кава, сирничкі з вишнею та сметанкою! Чудовий сервіс, затишна атмосфера. Рекомендую!”