Oceanarium
“Цікаво було завітати в океанаріум. Простір організовано досить добре — комфортна атмосфера, м’яке освітлення, приємна музика створюють відчуття спокою і занурення у підводний світ. Дуже сподобалось спостерігати за рибками: яскраві, екзотичні, різноманітних форм і кольорів .Атмосфера в цілому затишна, хоча варто врахувати, що було досить людяно. Тим не менш, це не надто зіпсувало враження, просто варто бути готовим до невеликої кількості натовпу. Для першого візиту — чудовий варіант, особливо якщо ви турист і хочете трошки розвіятись. Втім, варто зазначити, що це місце — скоріше для разового відвідування. Але як туристичний об’єкт для одного разу — цілком гідно, щоб побачити щось нове і провести час цікаво та з користю.”