Coffee Lab
“Частенько заходжу беру каву, працівники дуже ввічливі, усміхнені) В неділю брала макаронси то дівчинка розказала про всі смаки) Сьогодні брала каву дівчинка, дуже ввічлива і добра) Цінуйте свій персонал:)”
Знайдено 4 результатів
“Частенько заходжу беру каву, працівники дуже ввічливі, усміхнені) В неділю брала макаронси то дівчинка розказала про всі смаки) Сьогодні брала каву дівчинка, дуже ввічлива і добра) Цінуйте свій персонал:)”
“Дуже задоволений цією кав'ярнею! Кава відмінна, зробили її швидко та якісно. Баріста привітний і знається на своїй справі. Ціни приємно здивували – доступні та справедливі. Ідеальне місце для швидкої перерви з смачною кавою.”
“Досить часто буваю тут. Дівчину, яка була сьогодні, бачу вперше. Усе дуже сподобалося. Кава неймовірно смачна, обслуговування на вищому рівні. Дякую за якісний сервіс!”