Огляд каталогу
- 82 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 82 результатів
Перегляньте ювілей у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 82 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 15,851 відгуків та оцінок.
“Хороша атмосфера. Дуже смачна кухня. Приємні і швидкі офіціанти”
“Смачне лате,привітний персонал!)”
“Дуже смачна кухня, та суперське обслуговування”
“Охайний заклад з добрим асортиментом на подив смачної піци та круасанів (піца квадра, мигдалевий ”
“Смачно! Постійно їм в них чізи. Ціна приємна і смачно)”
“Завжди смачно, вихований і привітний персонал”
“Всім вітання Ремонт на вищому рівні Для військового зробили все по швидкому, і за копійки Ремонт смартфона, а точніше дисплейного модуля Рекомендую Магазин Апельсин Олександр майстер своєї справи”
“Асортимент квітів вражає!!!! Власник магазину - майстер своєї справи. Обслуговування швидке і якісне. Всім раджу цей магазин.”
“Магазин класний,продавці хороші!Рекомендую!”
“Дуже смачно, помірні ціни, нешвидко.”
“Бомбезний КЕБАБ 8) переваги 1) Не розвалюється (лаваш не тріскає не протікає професійно закрученний ) 2) Соуси натуральні (майонезу нема). 3) Швидка доставка 4) Персонал привітний 5) Вага зачот (в порівнняні з іншими конкурентами) PS.Я ЛАВ КЕБАБ”
“Класно провели час. Дякую всім працівникам.”
“Замовив ромашки киці на ДН. Дуже рада, дуже гарні квіти, все оперативно, в Інстаграмі відповідають швидко. Рекомендую!”
“Готель просто чудовий. Рекомендую!! Приємні ціни та атмосфера, мешкали в готелі вже 2 рази.”
“Дуже смачно, великі порції і приємний персонал! Панорамний вигляд на заходи сонця просто вау Однозначно рекомендую”
“Чудове місце! Смачно і недорого. Персонал привітний і уважний. Рекомендую!"”
“Від співпраці залишилися лише позитивні враження, і я з упевненістю рекомендуватиму Віру Костянтинівну як висококваліфікованого спеціаліста у своїй сфері.”
“Робила манікюр та брівки: професійно, дуже якісно та акуратно. Привітний і вічливий персонал, в салоні панує чудова атмосфера. Однозначно - РЕКОМЕНДУЮ!”
“дякую адміністратору Вікторя дуже добра і чуйна дівчина”
“Дякую за допомогу в організації свята для найважливішої людини! Допомогли та зробили все в найкращому виді! Рекомендую!”
“Дуже задоволений навчанням в школі. Нарікань в сторону адміністрації, викладачів, інструкторів немає. Особлива подяка викладачеві Оресту.”
“Дякую за надзвичайно смачні хот-доги!”
“Дуже смачний бургер, ледве з'їв”
“Пиво в закладі завжди топ, а ще краще ставлення до клієнтів. Опишу 2 випадки. Спершу була акція з кожним 10-им халявними, мав накопичено трохи літрів, але умови змінились, замість них нарахували кошти на бонус. Перерахували трохи некоректно, але написав в бот, зробили перерахування в мою користь. Другий випадок, замовив доставку, все чудово, швидко приїхало, але подзвонили з компанії, сказали що одне пиво мабуть скисло, не споживайте, повернемо кошти. Ще додам, що дружина завжди чує на смак, коли я беру сидри в конкурентів, там вони наче розбавлені водою, а в кранах топчик)”
“Місце, з котрого можна свалити з цієї особливої провінції.”