"Тріумф" апарт готель
“Відпочиваю у Карпатах більш ніж 10 років. Був у різних готелях та санаторіях. У Триумфі вперше. Неймові враження! Враховуючи те, що я з маленькими дітьми, вимоги до проживання та їжи дуже високі. Але у Триумфі все на високому рівні. Адміністратор Іванка - професіонал, що вирішить всі питання! Допоможе організувати ваш досуг та відпочинок. Можу повідомити ще багато, але стисло: 1. Кухня чудова 2. Номери великі та гарні 3. Персонал - справжні професіонали 4. Басейн чистий та чудовий. Обов'язково повернусь наступним разом.”