Огляд каталогу
- 2,288 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2288 результатів
Перегляньте їжачок у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,288 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 906,537 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжачок з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Шептицький та інших міст.
“Відвідую часто ваш магазин і завжди залишаюся задоволена.Магазин завжди чистий, товар свіжий, а продавці уважні і чемні.Дякую за вашу працю”
“я взагалі не люблю солодке, але їхній кюртош вартий уваги. Вартує кожної копійки. Дуже смачний!! Купляли в 20:30. Я рахую в такій годині ти не знайдеш ніде в Червонограді таку смачну випічку.”
“Надзвичайно смачний короп! Приємний персонал. Альтанки в сосновому лісі- це щось!!! Деякі страви з меню потрібно чекати довго,тому порада- замовляйте по телефону на конкретну годину і ніщо не затьмарить час, проведений у цьому чарівному місці”
“Дуже казкова місцина. Велика повага організації "Карпатські стежки" за те, що дарують змогу відпочити у таких місцях. Єдина проблема, як завжди, то сміття. Шкода, що не всі цінують та поважають важку працю інших людей. Тут можна зігрітись та повноцінно приготувати поїсти (на власному пальнику, або ж розтопити грубку) Зважати потрібно тако ж і на те, що за дровами доведеться походити, якщо плануєте повноцінно нагріти будинок та готувати.”
“Відпочивали в великому будинку, враження тільки найкращі!!!! В будинку ідеальна чистота і дуже затишно))) Рекомендую приїджайте не пошкодуєте!!!!”
“Класний магазинчик, в якому продається все необхідне.”
“Все сподобалось.Привітна адміністратор і смачні комплексні обіди.”
“Це просто неймовірно казковий будиночок. Старонний діючий камін, дерево, атмосфера навколо, все було неймовірно. Є все необхідне для тривалого проживання: кухня, кухонне приладдя, плита, чайник, мікрохвильовка і холодильник. Навіть є казан для приготування ухи чи бограчу на вогні. Хрускіт каміну, перший сніг за вікном, це був незабутній відпочинок. Обовязково повернемося ще!!!”
“гарний краєвид, але поїсти є трохи менший вибір ніж на Тростяні”
“Чудове місце! Раді що випадково в останній момент обрали Альпійку для відпочинку. Привітний персонал, неймовірно смачна кухня. Сніданки входять у вартість проживання. Замовляли чан - він в затишному куточку на території, це окреме задоволення після промерзання під зливою почанитись і оздоровитись! Краєвиди і усамітнення з природою саме те що потрібно в наш час для якісного перезавантаження. Адміністратор Вікторія вирішувала всі питання, завжди була на звʼязку і зробила дуже змістовний екскурс при заселенні. Замовляли на вечерю форель на грилі, все що куштували за 3 дні було вишукано і дуже смачно. Почувались як вдома! Дякуємо за все!”
“Христина дуже відповідальний фармацевт”
“Дуже красива локація. Надзвичайно смачна кухня. Привітні господарі. Щиро дякуємо п.Орисі за гостинність.”
“Зайшли попити кави, а вийшли з чотирма десертами і купую напоїв. Дуже смачні десерти! Брали еклер, лимонний та баський чізкейки і арахісове печиво. З напоїв брали бабл ті, полуничне какао (найкраще в житті!!) капучино та еспресо тонік. Все дуже смачне! І дуже приємна атмосфера. Пані дуже гарно все пояснила, приємно спілкуватися дуже. І скляна тераса зачарувала нас. Є місця на вулиці) Просто прекрасне кафе, ще і недалеко від місця відпочинку. Дуже сильно рекомендую!!!”
“Суперове місце для проведення різних урочистостей таких як весілля, День Народження та інших.”
«П'ятниця» — це атмосферний заклад з цікавим інтер'єром та відкритою кухнею. Тут смачна їжа та привітний персонал.
“Прекрасне обслуговування, повністю задоволені. Широкий асортимент,враховують найменші деталі, кур'єр молодець,йому окремі слова вдячності,загалом 10/10 Всім раджу”
CAFE - MARKET Dido’ — це гарний, затишний заклад зі свіжим ремонтом. Тут дуже смачна їжа, а ціни приємно радують. Особливою популярністю користуються пісний борщик та картопля по-домашньому.
“Дуже смачно і дуже не дорого ! Атмосфера 90-00х і це так вирізняється на тлі інших Львівських закладів, раджу відвідати для отримання додаткового експірієнсу ☺️”
“Відмінні класичні хот доги, ті які були в 2000х, дівчата охайні, уважні..Все роблять швидко та смачно, в рукавичках. Різні бокси і бургери теж ок, ціна дуже хороша, єдине що хотілось би якихось картонних упакувань для хот догів, бургерів.”
“Кебаб з Лиско на обід - то моя щоденна традиція. Готують смачно і швидко, працівники привітні та пам'ятають своїх постійних відвідувачів) Є столики, поруч зручна парковка. Усім рекомендую!”
“Дуже смачно і атмосферно! Завжди свіжий хліб, булочки найкращі☺️”
“Дуже дякую закладу за такий обід, це реально було дуже смачно та неперевершено”
“Як завжди - смачна кава , якісна ) Якщо обирати надійний варіант де випити смачної кави - це тут”
“Кілька разів відвідуючи цей заклад, прийшов до висновку, що до Львова варто повертатися, хоча б для того, щоб відвідати 5 Підземелля! Атмосфера 10000 зі 10, зовнішній вигляд офіціантів (тут їх називають брати та сестри) 10000 зі 10, сервіс 10000 з 10, смак страв 10000000 з 10!!! Подача «Вау»!!! Дуже круте та атмосферне місце! Музики, які підходять до столів - окреме дякую! Це справляє незабутнє враження!!! Дякую!!! Ви найкращі!!!”
“Цей заклад є чудовим прикладом, як можна працювати роками і бути неймовірно крутими! Тут завше смачно і по-домашньому. Ці заклади завше були не дорогі і класні! Є їх клієнтом з 2003 року і залишуся ним! А ще це єдиний заклад де можна наїстися на 60 грн! Однозначно рекомендую!”
“Ось і я, нарешті, попала в таємну Flat5. Спробувала дуже смачний сінабон з тірамісу. Між іншим, сінабон спробувала перший раз в житті)). Він був надзвичайно смачним. І до нього арахісове капучино. Було смачно. З мінусів те, що капучино було ледь тепле. Дуже сподобався дворик. В самому закладі є маски Сальвадора Далі і можете себе відчути ним на пару хвилин)). А, взагалі, місце затишне і крутезне. Дуже подобаються такі потаємні дворики, про які не всі знають. В закладі працюють приємні і відкриті люди.”
“Дуже великий вибір гриль девайсів і аксесуарів,консультації від персоналу по незрозумілим моментам.Рекомендую”
“Дуже люблю ваші сніданки, піци і ваш Цезар і до сьогодні я завжди була задоволена смаком їжі тому поставила 5 зірок. Але сьогоднішній бургер мене розчарував, замовляли такий бургер минулого тижня і він був надзвичайно смачним, дуже вдале поєднання вишневого джему з беконом і булочка пропитана цим джемом чудово поєднувалась з іншими інгредієнтами, сьогодні очікувала на такий самий смак але бургер був зовсім іншим, вишневого джему практично не було, замість нього чомусь добавили сушену цибулю що зробило бургер «сухішим» крім цього свинина і булочка були підгорілими і це теж зіпсувало смак. Добавила фото обох бургерів для порівняння, надіюсь ви повернете перший варіант він справді був дуже смачним.”
“Дуже смачний кебаб. Замовляла класичний з курятиною та картоплю фрі. Дуже смачний, м'ясо соковите, сам кебаб також соковитий, соус смачнющий, все свіженьке та апетитне. Картопля гаряча та свіжо посмажена. Дуже приємний персонал. Пані Василина — все доступно об'яснила та розказала. Рекомендую.”
“Дуже затишний заклад, з чудовим та привітним персоналом. Кава смачна, все охайно та чисто, можна гарно відпочити або взяти каву з собою.”