Огляд каталогу
- 2,288 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2288 результатів
Перегляньте їжачок у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,288 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 906,537 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжачок з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Шептицький та інших міст.
“П"яний "башкір" бігав за відвідувчами з сєкірою власника ( що як виявилося, гуцул з полонини) і кричав "Слава Салавату Юлаєву!". Але прийшов п"яний хлоп, подібний на вікінга і забрав у "башкіра" сєкіру. А потім кинув в сніг. Заходьте, тут можна побачити ще багато цікавих речей”
“для тонших речей у житті; ) Якщо Близенко просто не розрізає його, а Ашан просто занадто далеко.”
“Зробив замовлення в цьому магазині на двоспальне ліжко CARRE з 2 тумбочками, менеджер звʼязався зі мною в той же день, повідомив про ціну, наявність та строк відправки, відправили все вчасно, ціни актуальні, упаковано все добре, якість ліжка гарна, натуральна деревина, залишився задоволений і якість сервісу і продукцією його бренду!!!”
“Супер! Зайшли з жінкою випадково купити шаурму но після манакішу я невпевнений що захочу колись їсти шаурму!))) Все дуже смачно персонал привітний приємна атмосфера. Всім рекомендую завітати.”
“Класний паб, кухня смачна, обслуговування в принципі швидке навіть якщо повна посадка. Рекомендую. Ціни досить адекватні і приємні на кінець 2025 року.”
“Незвичайне місце з приготуванням кави на піску. Кава на смак дещо загірка, але після 2-3 ковтка стає смачніше) Кав'ярня невелика, атмсофера приємна. Як для першого досвіду однозначно рекомендую.”
“В цій кав’ярні - справжній Львів - не туристичний, а такий, в якому хочеться залишитися назавжди і жити, милуватися, пити смачну каву під звуки живої класики. Інтерʼєр такий - що кожну деталь прагнеш сфотографувати, щоб залишити на згадку. Неймовірно атмосферне місце. Повернуся і не раз. Дякую, що бережете для нас саме такий Львів!”
“Хто буде поруч, спробуйте телятину з грибами і картоплею фрі. Смакота. В їхньої кухарки золоті руки. Рекомендую для тих, хто хоче поїсти за оптимальну ціну”
“Смачна українська кухня. Обслуговування ТОП. Дякую)”
“Ходив на граматичні заняття на вул. Данилишина, сучасний офіс, розташований фактично у центрі міста, що зручно, професійні та привітні співробітники. У мене викладала Оксана Личик, дуже сподобався її підхід до навчального процесу, енергійна, приємна, усе зрозуміло та дохідливо пояснює.”
“Дударик!!! Це школа в якій завжди мої найкращі спогади про дитинство та юність, де завжди море друзів та професійний спів, де тобі так тепло на душі неначе ти вдома!!!”
“Приємно вражена кухнею та інтер'єром. Багато місця, цікава зональність, бездоганний сервіс. Замовляли Палюшки дорблю і Банош фрі. Ситно і дуже смачно. Ціни дещо вище за середні, але воно того вартує. Настійно рекомендую.”
“Дуже привітний персонал, знаю англійську. Є затишні місця всередині та ззовні. Досить різноманітне меню. Гречаний чай - неймовірний). Для людини, яка не їсть сіль та цукор, теж знайшлося смачненьке. Дякую!”
“Приємна ненавʼязлива атмосфера і смачний сніданок. Млинці з карамелізованими яблуками були дуже смачні.”
“Дякую цьому закладу за незмінно високий рівень сервісу, смачні страви, хороші порції та бездоганне обслуговування! Зранку бажано бронювати по телефону, але завжди є опція столику, готують швидко та смачно, є вибір вегетаріанських страв”
“Чудовий магазин! Гарно обізнані працівники. Гарний вибір їжі, смаколиків, амуніції та іграшок. Дуже гарно ставляться до тваринок які в них знаходяться та які забігають в гості. Великий асортимент товару.”
“Учора ми відкрили для себе чудовий кримсько-татарський ресторан "Айда" , який справив дуже сильне враження. Оформлення надзвичайно стильне й атмосферне. Всередині транслюється відео з краєвидами Криму в це справжня візуальна подорож, яка зачаровує з перших хвилин. Ми скуштували кілька страв: Бульйон із маленькими пельменями дуже смачний, особливо пельмені. Бульйон насичений, хоча, на мій смак, хотілося б трохи більше зелені, зокрема, петрушки. Піде з сиром, шпинатом та петрушкою, це було чудове тонке тісто, страва збалансована й смачна. Проте, знову ж таки, особисто мені трохи не вистачало зелені. Шурпа з бараниною - м’ясо було дуже ніжне і смачне, а бульйон багатий за смаком. Водночас овочі були надто великі за розміром, а картопля трохи недоварена, це не зовсім мій смак, але це не зіпсувало загального враження. Справжнім відкриттям стало домашнє кримське вино. Ми спробували дегустаційний сет із чотирьох видів: айва, гранат, персик і слива. Особливо вразили гранатове та айвове, ми замовили їх ще раз окремо. Музика в ресторані автентична кримсько-татарська. Спочатку може здатися, що вона трохи одноманітна, але після другого келиха айвового вина ноги вже самі хочуть танцювати, а губи підспівувати. Персонал загалом залишив приємне враження: привітні, т, дуже охайні офіціанти. Проте був один момент, який нас щиро розчарував: у туалеті не було туалетного паперу, я звернувся до працівника на барі з проханням принести, він кивнув, сказав "так", але так нічого й не зробив. Цей дрібний, але важливий момент залишив неприємний осад і трохи зіпсував враження від загалом дуже хорошої атмосфери. Попри це, заклад справляє сильне враження, таке душевне, смачне і колоритне місце, де хочеться проводити вечори з вином і східною музикою. Обов’язково повернемося ще особливо за айвовим вином.”
“Суші в картонних коробочках без гір непереробного пластику - це ❤️. Дякую вам за це. Як завжди, все дуже смачно. Смачні суші, приємні ціни та обслуговування”
“Не можу погодитись з попереднім відгуком!Так як потрібно розуміти,що більшість доставок 31.12 працює на передзамовлення,ажіотаж шалений!Ми замовили завчасно і залишились мегазадоволені!Як завжди все дуже смачно,вчасно і якісно!Не звертайте увагу на несправедливі коментарі!”
“Обрали цей ресторанчик, щоб повечеряти. З вільними місцями в середині проблем не було. Приготували швидко і доволі смачно. Сомельє зміг зорієнтувати щодо вибору вина, за що йому окрема подяка. Ціни трохи вище середнього, але несуттєво. Заклад вартий, щоб в нього завітати”
“Все смачно дуже ситні проції, була дуже голодна, наїлась так що не хотілось вже йти, а на черзі було ще спробувати булочку. Привітний персонал гарна атмосфера.”
“Мені подобається це кафе, чаcто тут буваю!))) Тут завжди затишно, спокійно і просто приємно посидіти. Страви смачні і меню змінюється, не надоїдає одноманітність. Сьогодні вирішила спробувати плов. Дуже смачний та ситний - рис розваристий, м'ясо м'яке і добре приготоване, приправ в міру, не гострий і не прісний. Мені сподобався, буду замовляти ще)) Якщо хороша погода, можна посидіти на вулиці. Є тераса, гарний інтер'єр, приємна музика і невисокі ціни! Усім раджу хоча б раз тут поїсти і ви точно не захочете ходити кудись інакше))”
“Дуже смачна кухня, гарне і тихе місце де можна відпочити від міського шуму. Ціни кусючі.”
“Чудовий заклад. Смачна їжа, обслуговування приємне і швидке. Атмосферно і чисто. Багато квітів на території , дитячий майданчик, чисті вбиральні. Заїхали транзитом. Задоволені вибором на 100%.”
“Святкували там День народження. Страви сподобались. Тільки треба питати в офіціантів, чи страва не гостра. Бо є страви, біля яких в меню перчик не стоїть, а насправді страва гостра. Дуже смачна качка по-пекінськи. Привітні дівчатка - офіціантки. Затишний інтер'єр.”
“Дуже смачно. Затишно. Різноманітне меню. Найсмачніший кебаб, який ми коштували до цього. Чорний хліб із салом до борщу - супер! Є літня велика тераса.”
“Кухня дуже смачна Сервіс якісний Приготування навіть у вихідні дні на високому рівні,все швидко Тільки мінус за крісла на терасі,можна поставити подушки ,бо дуже твердо сидіти Заклад рекомендую!!”
“Був в даному закладі 3 тижня назад Пиво добре Їжа смачна, брали на виніс велику дошку 4 кг, задоволені, рекомендація по різати на менші частини мʼясо, тому що були великі куски але це таке можна і порізати в дома, Все сподобалося Також пробували наливки - смачно Я можу рекомендувати даний заклад.”
“Дуже затишно, смачна кухня, привітний персонал”