СТО "Борис Сервіс"
“Недавно робив електрику , віднеслися відповідально , задоволений роботою сервіса.”
Знайдено 5 результатів
“Недавно робив електрику , віднеслися відповідально , задоволений роботою сервіса.”
“Приємні враження після відвідування шиномонтажу! Висококваліфікований спеціаліст на обслуговуванні. Рекомендую.”
“Дуже хороший сервіс, відповідальні працівники. Швидко, а головне ЯКІСНО виконали всі роботи. Рекомендую!!!!”
“Дуже якісний сервіс, відповідальне відношення, дуже висока якість роботи, усім рекомендую, раз приїхав, та до іншого вже не поїду!”
“Якісне обслуговування. Компетентні майстри. Все сподобалось. Рекомендую!!!”