У Паші
“Гарний сервіс. Гарне відношення.”
Знайдено 12 результатів
“Гарний сервіс. Гарне відношення.”
“Дуже вдячні хлопцям за поміч.По дорозі зламалась машина.Заіхали на це СТО,хлопці швидко зробили діагностику,заказали запчастини і через пару годин ми вже вирушили в дорогу.І все це за адекватну ціну.Ще раз дуже дякуємо!”
“продавці завжди готові підказати. якісно і професійно”
“Чистка салону виконана на відмінно! Результатом цілком задоволений (навіть недумав що так можливо) . Молодці!!!”
“Найкращий магазин автотоварів!!!”
“Відмінне місце в Києві, де можна купити рибу хорошої якості. Але цінник не найприємніший. Суші у них бомбические!”