Beer Set
“Хороший магазин, чудовий вибір як і на пиво так і на закуски, ввічливий персонал , рекомендую”
Знайдено 13 результатів
“Хороший магазин, чудовий вибір як і на пиво так і на закуски, ввічливий персонал , рекомендую”
“Пиво смачне. Закуски смачні. Є з чого вибрати. Персонал привітний - підкаже, розкаже, порадить. РЕКОМЕНДУЮ.”
“Дуже сподобалося обслуговування, привітлива дівчина. Гарний сервіс. Клієнто-орієнтованість на вищому рівні. Підказали і допомогли з вибором.”
“Чудове місце, гарний персонал. Дивують негативні відгуки стосовно цього магазину. Персонал завжди привітний і позитивний. Можливо, якщо ставитись до персоналу як до людей, а не роботів або виродків, і конфліктів не буде? Сама стала свідком, як чоловік на простий жарт відреагував такою агресією, що всі просто розгубились. Шкода дівчат продавців, щодня стикатись з хамами, які приходять зіпсути настрій оточуючим, важко. Окрім того, шкода їх здоров'я. Тягати ті каністри - не кожен чоловік впорається!”
“Дуже люблю це відділення. Завжди все смачне та свіже. Особливо радує великий вибір. Супер вдячний Максиму за клієнтоорієнтованість та роботу.”
“Часто заходимо до вас у гості,хороший,якісний і свіжий асортимент написів і закусок”
“Доброго дня! сьогодні був у Вас в магазині. Дуже приємний продавець дав скуштувати пиво та розказав його історію звідки воно походить дуже було цікаво рекомендую гарного всім дня)”
“Відвідала сьогодні ваш заклад, дуже приємно вражена. Неймовірна атмосфера та дуже приємний продавець який допоміг підібрати неймовірні закуски до пива.”
“Свіже ,смачне пиво, привітні дівчата , касир Вікторія завжди порадить щось смачненьке.Єдиний мінус не завжди є квас.”
“Як постійний клієнт скажу, що тут завжди привітні продавці,швидке і якісне обслуговування”
“Часто відвідую магазин на Томашівській ,приємні продавці ,завжди допоможуть з вибором напоїв та смаколиків.Щиро рекомендую!”
“Привітні продавці, багато раз заходив купляв пиво і не шкодував. Рекомендую!!!”