BoNBuS
“Їхала зі Львова до Катовіце 29.08.23р. Дуже хотілось подякувати водіям! Завдяки їм поїздка була спокійна,все зрозуміло —вони все пояснювали;попередили,що можна провозити і скільки,що заборонено;скільки часу зупинки;скільки часу їхати до наступних станцій і так далі… Сам автобус чистий,водії керують спокійно,на кордоні допомагають з валізами,навіть сортували багаж по кінцевим містам(дрібничка,але не потрібно було перевертати весь багаж,щоб витягнути свій нижній). Обирала маршрут за комфортабельністю автобуса,а бонусом отримала вчасне прибуття,приємну поїздку і найдешевший,при цьому,білет. Надалі буду намагатись користуватись саме цим перевізником,але нажаль,в них заборонено перевезення тварин,а ми інколи їздимо з маленьким песиком…”