Огляд каталогу
- 380 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 380 результатів
Перегляньте dayspa у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 380 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 89,870 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає dayspa з таких міст як Львів, Трускавець, Східниця, Стрий, Самбір та інших міст.
“Провесійні майстри своєї справи”
“Дуже задоволена результатом Дуже вдячна все на високому рівні Щиро дякую Тетяні Ангеліні Олі і всьому персоналу”
“Я просто в захваті! Раніше шкіра була тьмяною й сухою, а тепер вона сяє й так ніжно відчувається! Атмосфера тут неймовірно тепла, а косметологи — справжні майстри своєї справи. Дуже вам вдячна!”
“Святкували там Новий Рік разом з хлопцем. Були там через bodo. І це було неймовірно. Сервіс, атмосфера, якість роботи абсолютно всіх працівників. Я досить надовго насправді затрималась там в перевдягальні, але ніхто і слова не сказав. Час проведений там був казковий! Дуже рекомендую”
“Чарівне місце .....Якщо Східниця, то для нас тільки цей готель. Персонал...як одна родина. Все охайно, чисто та затишно. Місцерозташування дуже зручне , особливо для тих, для кого прогулянки лісом найголовніше. Недалеко джерела...В номерах все необхідне є, і тумби, і шафи, і плазми та інші речі. В номерах бажано б хоч міні холодильник, щоб не спускатися кожного разу до низу, але, напевно, це пов'язано з мережами по будинку (все дерев'яне). Завжди вдячна всьому персоналу за відпочинок.”
“Вілла Гранд це дуже затишне місце для відпочинку в горах. Навколо неймовірні краєвиди та купу джерел з цілющими водами куди можна сходити. Невелика, але дуже гарна територія на якій є басейн та місце для відпочинку. Дуже комфортні та прибрані номері, коли нас поселили ми були просто у захваті! В путівку входить трьох разове харчування, та вам дають декілька блюд на вибір. Дуже доброзичливий персонал з яким приємно спілкуватися. Нам дуже сподобалось, та ми приїдемо ще!”
“Провели дуже гарні вихідні в цьому комплексі. Завжди залишаю чесні відгуки. Ціни на номери+ 3 разове харчування дуже адекватні. Діють знижки для військових. Проживання дітей (моїм 4 рочки) безкоштовно, але дитяче меню оплачується окремо. Ще дуже приємно здивувало особлива увага до дітей зокрема що є тапочки( придбати можна окремо) але халати видали для дорослих і дітей, в чому великий плюс що не треба брати з собою лишні речі. Дуже сподобалось обслуговування. Особиста подяка за турботу і розуміння адміністраторам(Марті та Іванці) з цими дівчатами відпочинок стає взагалі безтурботним. Особиста подяка за гарне обслуговування бармену Іванні і офіціантам Богдану та Іванні ( за такий сервіс і обслуговування було соромно їм не залишити чайові). За смачні страви вдячні шеф повару. Доречі меню яке входить в вартість дієтичне( якщо я вірно зрозуміла то і сезонне), але є і інше з чого вибрати. В комплексі є дитяча кімната де працює дуже привітна няня, яка дуже турботливо відноситься до діток. Є сауна і два басейна(літній і критий). Нажаль не має басейну для дітей. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною, є свій паркінг. В літку працює мангал і літня тераса. Відразу в готелі є джерел Нафтуся. Я рекомендую і чесно скажу я скоріше повернусь в цей комплекс ніж в Буковель. Хто шукає відпочинок в тиші + підлікуватися за адекватні(не всі гроші світу) то вам сюди. Окреме побажання по можливості зробити дитячий басейн.”
“Щиро вдячна спа-центру "Жигайло" , а особливо Богдану Тарасовичу за неймовірну роботу, яка перевищила мої очікування в тисячі раз і за хороший настрій який ви подарували. Нарешті моя спина рівна і без болів. Від щирого серця рекомендую всім відвідати цей центр.))))”
“Пʼять зірок це замало для такого сервісу!!! Заїхали пізнім вечором, нас зустріла приємна дівчина адміністратор , поселила . Номери ну дуже гарні, жили кілька разів і в покращеному і в стандарті , обидва номери шикарні, просторі, чисті, зручні. Матрац дуже зручний, виспались з дороги як вдома!!! Все в номері до самих дрібниць зроблено з душею, на совість. Найкращі враження від персоналу!! Сніданки окреме вау! Сніданок за адекватну ціну королівський, на вибір, швидко приготували і ми поснідали в приємному ресторані. Все, абсолютно все, тільки найкращі враження і подяка!!!”
“В Славську відпочиваєм не вперше але цей заклад однозначно став нашим фаворитом. У власника є бус, можна домовитись не тільки про трансфер з вокзалу , а й про цікаві екскурсії по Закарпатті , за хорошими цінами. Є декілька котеджів різних розмірів, можливо зняти як номер , так і цілий котедж. Номера чисті , оформлені в українському стилі . Ми були в 4-му котеджі з двома просторними спальнями , в кожній спальні було дуже зручне двохспальне ліжко , телевізор і шафка для речей. Також у нас була ще вітальня з диваном , де можна було посидіти всім і відпочити. Ванна кімната була дуже чистою і охайною. Своя невеличка кухня з обіднім столиком, плиткою , мікрохвильовкою і холодильником є великим плюсом , також були всі необхідні столові прибори. На території є ігрова площадка для дітей , басейн і декілька освітлених бісєдок з мангалами. Також окремо хочу відзначити їхній чугунний Чан з релаксуючим трав’яним коктелем для тіла- це щось неймовірне. За розмірами він досить великий і з легкістю помістить в себе велику компанію. Дуже важливим є те , що з чану спускають воду і миють після кожного відвідувача . Також в приміщенні з чаном є відпочинкова кімната і льодяний басейн . Є можливість готувати самому або замовляти їжу в них за дуже демократичними цінами . Господиня готує дуже смачно , все свіженьке і порції великі. Власники дуже хороші і люб’язні люди які вкладають в це місце своє серце і душу. Тому щиро рекомендую це місце !!!”
“Враження неймовірні!!! Приїхали сюди, щоб відсвяткувати день народження, на період католицького Різдва. Комплекс чудовий, доглянутий, краєвиди навколо казкові. Територія велика, підготовлена до новорічних і різдвяних свят: все прикрашене гірляндами, стоять декорації. Дуже гарний ресепшн, фойє, персонал ввічливий і кваліфікований. Кухня на досить високому рівні, страви смачні і гарно оформлені. Іменинника привітали смачним десертом)). Шведський стіл на сніданок дуже різноманітній, кожен знайде щось для себе. Персонал постійно слідкує за наповненістю столів. СПА порадувало теж: сауни дві, карпатська і фінська, вода в басейні приємна, без шаленого запаху хлорки. Трошки, як на мене, мало лежаків, доводиться приходити на саме відкриття, щоб не сидіти на кріслах. Ціна перебування досить висока, але якість обслуговування на ДУЖЕ високому рівні. Можливо, в майбутньому буде програма лояльності і постійним клієнтам будуть знижки)) Донька у вас вже вдруге. Окрема подяка за колядки, українські і зарубіжні пісні, без російського контенту! Процвітання вам, розвитку і вдячних гостей!!!”
“Все дуже гарно. Спробували і чан і сауну в різні дні. Чан розрахований на 4 людини максимум. Можна вийти полежати на сніжку. Дякуємо”
“Реально думаю взяти там номер і відпочити в гастротурі. Деруни, суп грибний, капуста квашена, вареники з бринзою, настойка на шишках…і це лише капля в морі. Дуже достойно і Потужно (вибач, Потужнич). Бути недалеко і не заіхати-життя пройшло марно”
“Чудове місце щоб провести час з друзями . Доволі чисто , температуру в сауні можна регулювати самому . Вода в чанах чиста . Жінка адміністратор привітна і з радістю все покаже .”
“Ви як завжди на висоті! У будь-яку пору року у вас затишно і комфортно! Територія впорядкована, і дуже-дуже гарна! Страви в ресторані вишукані і смачні, обслуговування - на вищому рівні! Особлива вдячність сьогодні офіціанту Остапу! Словом, все супер! Так тримати!”
“Хочу залишити щирий відгук про клініку доктора Онутчака у Львові. Це місце, де справді відчуваєш професійність, турботу та високу якість роботи. Особливу подяку хочу висловити лікарям Теодору Адріановичу та Наталі Володимирівні. Саме вони проводили мені встановлення імпланта та подальше виготовлення й фіксацію коронки. Робота виконана дуже акуратно, уважно та з повною відповідальністю. Лікарі детально пояснювали кожен етап, відповідали на всі запитання й постійно підтримували, що дуже важливо під час такого лікування. Результатом я надзвичайно задоволена — все виглядає естетично, комфортно та якісно. Дякую клініці та лікарям за професійність, людяність і чудовий підхід до пацієнта. Рекомендую всім, хто шукає надійних спеціалістів у стоматології!”
“Свій відгук я почну з того, що я все своє життя дуже боялась стоматологів і ніколи не закінчувала стоматологічні маніпуляції до кінця. Але все це змінилось після візиту у клініку Smile&Beauty, яку мені порадила подруга. Це найкраща клініка з тих, які я відвідувала. Приємна атмосфера, уважне ставлення до пацієнта, сучасне обладнення, адекватні ціни і дуже професійні лікарі! Хочу щиро подякувати Уляні Орестівні - лікарю від Бога, яка допомогла мені побороти мій страх стоматологів та привела усі мої зуби в порядок швидко і безболісно, дівчатам-асистентам за їх працю, Марії за її позитив і уважність. Я тепер ваш постійний клієнт і я обов'язково буду радити вашу клініку усім. До нових зустрічей і ще раз дякую!!!”
“Залишилось дуже приємне враження після процедур. Отримав хорошу консультацію. В результаті не залишилось враження, ніби мені намагаються нав'язати послуги за всі гроші світу - а так є багато де. Спочатку трошки відлякало, що клініка розташована всередині ЖК (так, ніби до когось на хату йду), і благенька вивіска знадвору. Але зрештою потрапив у сучасні кабінети і затишок. Так що над зовнішнім виглядом ще можна попрацювати, але хай це нікого не відлякує :)”
“Займаюсь в GoHagd практично з їх відкриття, вже 4 роки і не поміняла б ні на жоден інший. Місце, де можна відновитись і фізично і ментально! Атмосфера легка та привітна. Мені дуже подобається, що зал постійно розвивається: щороку косметичний дрібний ремонт, контроль вентиляційних систем, оновлення інвентарю, різноманітні майстер класи цікаві, запрошення зіркових гостей в клуб, розширення спектру послуг. Це круто! Я бачила багато гарних кафе/готелів/залів тощо, які зробили добротно якісно все, а потім занедбали (подерті сидіння, затерті килимки тощо) А тут все в плюс постійному! Персонал привітний приємний! Всюду чисто - дівчата прибирають увесь час, протягом всього дня! Тренери - тут зауважень нема і бути не може! Профі! Подобаються групові заняття. Група - це ну маааксимум 5 людей.Чудова атмосфера! Загалом все зроблено для комфорту і дуже якісно! Тренажери Technogym, сантехніка Kludi і тп. Є власна парківка зі шлагбаумом - дуже крутий бонус для Львова. Професійні масажисти та косметологи, нещодавно відкрився ще й кабінет подології. Тут прекрасним є все :)”
“Розважальний комплек з більярдом, боулінгом, басейном, тренажерним залом, спа салоном перукарнею дичячим майданчиком.”
“Дуже гарний готель. Кухня супер смачна. Номер зі всіма зручностями. Є балкон з чарівним краєвидом. Щодня прибирання номерів. Персонал дуже привітний, завжди готовий допомогти. Обовʼязково приїдемо ще.”
“Доброго дня! Відпочивали в отелі на днях усією сімʼєю . Хочемо відмітити приємних дівчат в дитячій кімнаті , Марʼяну і Марію ! Наші дітки були дуже задоволені часом проведення з ними в кімнаті. Вихователі уважні, турботливі й знайшли підхід до кожної дитини, поприносили нам різні поробки з паперу і орігамі . Великі молодці! Дякуємо!”
“Найкращі побажання! Процвітання та розвитку. З подругами ми тут знаходимо відпочинок для тіла та душі. Чудове місце”
“Чудове місце відпочинку. Невеликий готель, ресторанчик, альтанки, чан, баня! Ось про баню окремо. Баня по білому - то щось неймовірне, надзвичайне і божественне Спали після того як вбиті.”
“Якщо хочеш приємно провести час, то тобі точно сюди! Хлопці точно знають що таке жар і як правильно відпочити!”
“Дуже комфортний готель, відвідуємо регулярно. Спокійна атмосфера яка дозволяє хоч на трішки відпочити від реалій життя, дуже приємний персонал, дівчатка раді допомогти у будь яких проханнях. Рекомендую усім, хто цінує час проведений разом у затишку та спокої!”
“Все ок. Гарно розташований. Сніданок не брали. Замовляли їду в місцевої доставки Роверо, були дуже задоволені, смачно і ціни приємні.”
“Чудовий готель з прекрасною ціновою політикою, смачною їжею, яку можна замовити прямо в номер, дуже швидко замовлення приносять. Чемний персонал, особлива подяка адміністратору Надії, яка відправила поштою забутий мною в номері смарт-браслет. Рекомендую!”
“Мені робили міжвійку перманентом тут. Взагальному все добре. Процедура була не болюча і якісно зроблена.”